Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrösödés!? Sziasztok! 14...

Szőrösödés!? Sziasztok! 14 eves multam de meg nem kezdtem el szorosodni a honaljamon meg a nemi szervemnél sem!? Nagy-e baj? Szerintetek lehet-e ezzel kezdeni valamit vagy várni kell?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
16 éves korodig meg kell jönnie az első menstruációdnak ha addigra nem jön meg menj orvoshoz bár akkor sincs nagy probléma én ismerek olyat akinek 18 évesen jött meg először. Későn érő vagy örülj neki
2016. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Most vagy a témakör a rossz vagy az első válaszoló értett nagyon félre valamit...XD
2016. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várj, meg nem maradtál le sokrol, mondjuk nekem ennyi idosen már mindenem elég szőrös volt 17f
2016. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 évesen már nekem is mindenem szőrös volt, kivéve a székletemet, ami csak 18-19 évesen kezdett szőrösödni.
2016. dec. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de szerintem ez nem nagy baj.Előbb utóbb úgyis lesz rajtad szőr,csak nem leszel csimpánz. Velem sajnos pont az ellenkezője van. Én mindenhol szőrös vagyok már és nagyon zavar. Cserélnék veled.14f.
2016. dec. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, semmi baj! :) Én ismerek olyan férfit akinek szinte csak az ágyéka és a hónalja szőrös, pedig túl van a 30on.

Nekem olyan 16-17 évesen kezdett el a testem szőrösödni, az ágyékom már 13-14, de nem ez a lényeg. Ha tested "úgy gondolja", hogy nem lesz szőrös, akkor nem lesz, ettől pedig nem lesz bajod.

Te csak várj! Tenni érte nem tudsz semmit. A tested elkezdi növeszteni majd a szőrt ha készen áll majd rá.

2016. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 14-15 évesen kezdett el szőrösödni. A hónaljam meg vagy 16. Későn érő típus vagy, de szerintem ennek inkább örülj.Nem kell küzdened a borotválkozással és egyéb nyavalyával. Igazából 16 éves korodig kellene, hogy legkésőbb beinduljon minden. Ha addig nem tapasztalod még nyomát sem a szőrösödésnek és magömlésnek, akkor azt hiszem endokrinológus tud segíteni a kivizsgálásban. De most még ne parázz, teljesen egészséges vagy!

2016. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem baj!De picit ciki,mert későnérő vagy és 12-13 éves kor elején elkezdenek szőrösödni az átlagos fejlettségűek és amikor valakiről kiderül hogy csupaszka cikizhetik érte.



Semmi bajod nincs,de fiúknál is 16 éves kor végére mindenképpen a szervezetnek spermát kell már termelnie és már fanszőrzeted kell lennie,ha addigra se lenne semmi szőr,meg sperma se endokrinológushoz kell lenned.



Akik a te motorban alacsonyabbak a többieknél azok gyakran később kezdenek szőrösödni,később lesz spermájuk és kisebb a méretű is de idővel a többieket testi fejlettség én utolérik majd(14 évesek kb 165-174 cm magasak)


Milyen magas vagy?Egyéb méretben is le vagy maradva a kiridbeliektől?

2016. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
sorry korodbeliektől?
2016. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha áll a bré, akkor bajod nincs.
2020. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!