Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisebb fitymaszukulettem van,...

Kisebb fitymaszukulettem van, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kisebb fitymaszükülettem van ,vagyis nehezebben jön fel a bör a makkomról ha merev a péniszem , mit tudnék csinalni?

2016. dec. 24. 20:49
 1/6 anonim válasza:
Na ez érdekes nekem ellenkező...nehezebben akar lemenni..akkor nekem a kantárral van gondom ?
2016. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg
2016. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BiTOPro97 válasza:
Akkor lenne kisebb fityma szűkületed, ha nem menne fel végig, a makk tövéig. De azzal is szexelnek sokan, főleg ha elől csak fele részt megnyílik, mert akkor nem fájdalmas. Ha makk tetején akad el, ott azt már fájdalmasnak éreznéd, vagy érzed egy ideig szex közben, de ha végül végig felmegy, akkor több előjáték kell ennyi.
2016. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BiTOPro97 válasza:
Urológus, meg a ki is menő asszisztense nem fogja neked kiverni vagy hagyni, hogy ott kiverd. Úgyhogy ha meg akarod mutatni, vedd fel telefonnal, és azon játszd le neki! - ha kétségeid vannak, ezek után is.
2016. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmész egy urológushoz,aki megvizsgálja, és ha tényleg fitymaszűkületed van, akkor valószínűleg körülmetélést fog javasolni. Mindenképpen érdemes átesni rajta, fityma nélkül sokkal jobb a szex és minden más is.
2016. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha mereven is a makk mögé tudod húzni a fitymád akkor minden nap tornáztasd a fitymád vízben vagy sikosító segítségével és egyre könnyebben tudod majd hátrahúzni
2016. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!