Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol érdemes Budapesten belül...

Hol érdemes Budapesten belül fitymafék műtétet végeztetni, konzultálni a problémáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves vagyok és már egy ideje azt tapasztalom, hogy merevedéskor nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymám. Én fitymaszűkületre gyanakszom de mindenképp szeretnék konzultálni egy orvossal a problémáról.


Ha tudtok, korábbi tapasztalataitok alapján ismertek megbízható, szakmailag elismert orvost, akinél gond nélkül gyorsan le lehet rendezni ezt a problémát, kérlek írjátok le ide az orvos és a klinika nevét, hogy TB támogatott-e vagy sem és lézerrel vagy késsel végzik-e a műtétet.


Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm.



2017. jan. 1. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Konzultálni az orvossal? Na ne röhögtess. Elmész az sztk s urológiára a panaszoddal. Majd a doki elmondja mit kell tegyél. Ennyi. Konzultálni. Jesszusom...

Ui: ne felejtsd el megkérdezni, hogy van e lézergyük...mer neked az kellene

2017. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontositanék egy kicsit.Oda mehetsz SzTK urológiai szakrendelésre ahova területileg tartozol .Ez nem sűrgősségi eset .Ha a vizsgáló doki azt látja műteni kell,már akkor felajánl egy időpontot,a területileg hozzájuk tartozó kórházban .Hogy itt műtenek e lézerrel vagy sem,azt is elmondja .TB sen a szikés a bevett gyakorlat .A lézeres megoldás nem egy csoda.Olvasataim

szerint a különbség annyi,nincs vérzés,varratok,mert minden be van égetve .A többi minden ,előzőleg és műtét után is azonosan zajlik le .

Magánban sem csináltatnám,mert nincs különbség a műtét elvégzésénél,akár szikés ,akár lézeres .

2017. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!