Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez odalent?

Mi lehet ez odalent?

Figyelt kérdés
A péniszem felett ahol a szőr nől egy nagy piros pattanásszerű dolog van ott. Fáj is. Nem szörtelenítettem még és szűz vagyok. ! 14/f
2017. jan. 1. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pattanás.
2017. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De alatta mint ha lenne egy kis dudor.. az a geny benne?? Amit ha majd meger es kinyomok annak kellesz kijonnie?
2017. jan. 1. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg szőrtüszőgyulladás.
2017. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás vagy pattanás. Tiszta legyen a kezed, ha kinyomod. Erre figyelj oda!
2017. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pattanás lehet, nyomd ki ha tudod, tiszta kéz és ügyelj a fertőtlenítésre, az nem gond ha vér is távozik a pattanással együtt
2017. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap megmutatom edesapamnak. Ha o is azt mondja hogy nincs gond megvarom mig meger es kinyomom! :)
2017. jan. 1. 23:11
 7/12 anonim válasza:
0%
Miért mutatod meg édesapádnak?? Ő talán megmutatná neked? A többiek is jól leírták, pattanás. A pattanást tiszta kézzel ki kell nyomni, nem kell ebben az ügyben segítséget kérni a szülőktől. Ne legyél ennyire gyerekes! ;)
2017. jan. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, hogy jó a viszonyod édesapáddal :)

Mutasd meg neki, örülni fog neki, hogy bízol benne, ahogy én is örülök neki, ha ilyen történik :)

2017. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma felkeltem es kipukkant magatol😃 de meg a kis duzzanat mindig ott van.. az tenyleg igaz hoy meleg vizben jobban kilehet nyomni?? Mert ha igen akkor ugy kinyomom..

Honnan tudjam hogy mar teljesen nincs benne?

2017. jan. 2. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Melegvíz megpuhítja a bőrt. Egy kicsit nyomd meg. Lehet már nincs benne több. A duzzanat pár nap múlva elmúlik magától.
2017. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!