Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét után...

Fitymaszűkület műtét után benntartanak este a kórházban, vagy a műtét után haza lehet menni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggel volt a műtét, este otthon voltam.

Kórháza is válogatja(?).

2017. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam, először ment a formalitás, miszerint ágyat kapok és bent tartanak, de az orvos mondta, hogy ez nem létezik a valóságban, és közvetlen a műtét után kb 10 perccel már mentem haza. Szerintem akkor tartanak bent, ha rosszul viseled a lidocaint.
2017. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Többektől úgy tudom,előző nap kellett a kórházba bemenni,mert még van előzőleg 1-2 rutin vizsgálat .

Másnap délelőtt műtét,majd ezt követőleg pár órás megfigyelés,és du.3 felé haza lehet menni.

Ez idő alatt elkészűl a kórházi zárójelentés is .

Ahány kórház,annyi megoldás lehet .

2017. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen "fitymaszűkületi műtétet" akarsz, kérdező?
2017. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem hazaengedtek a metélés után, de ahogy hazaértem, elcsúszott egy varrat, és ömlött a vér a szerszámomból. Így vissza kellett menni a kórházba, ahol elölről kezdték az egészet, majd utána bent tartottak két napig. (Egy nap is elég lett volna, de elfoglalt volt az orvos, nem volt rám ideje.) Pokoli egy érzés volt egy nap kétszer is átélni a műtétet, hiába érzéstelenítettek.
2017. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 8-ra mentem, délben már otthon ebédeltem.
2017. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!