Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség kellene! (? )

Segítség kellene! (? )

Figyelt kérdés

Az van, hogy leszeretnék szokni a maszturbálásról . Már lasssan tűrhetetlen ez az érzés, egyre gyakrabban jön elő. Maximálisan is 4-5 napig bírom, azt is kínszenvedve. Már nem okoz semmilyen örömöt csak undorodást, teljességgel megvetem.

Próbáltam magam büntettésekkel fékezni: Vágdostam a kezem(Abba kellet hagynom mert eléggé szembetűnőek voltak)

Egyszerűen nem találok kiutat. Hiába határozom el magam, hogy "na most ellenálok" de végűl feladom. Szabályosan 3-4 nap után még a hasam is el kezd fájni.

Kérem aki tud valami módot, vagy már megjárta ezt, segítsen. Előre is köszönöm. 14/f



2017. jan. 5. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Marhaság. Amit írtál, amit akarsz, az egész marhaság.
2017. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi az oka amiért rossznak érzed?
2017. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyszerűen rossznak érzem , hisz ez paráználkodás, vagyis bűn.
2017. jan. 6. 00:09
 4/8 anonim válasza:
A maszturbálás teljességgel természetes és Isten szemében is teljesen elfogadott. Ne törődj azokkal akik mást mondanak.
2017. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

naponta csinálom és marhára élvezem és nem undorodom tőle

Ez természetes dolog

2017. jan. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz. Valláskárosult vagy.
2017. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Isten pont azért teremtette az embert hogy boldog legyen és ezt a dolgot is ennek érdekében tette az emberbe!
2017. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszitek, a Jóistent éppen az érdekli, hogy ki mit csinál a kukijával? Az önkielégítés TERMÉSZETES, az Isten is így teremtett minket. Azért érzed magad rosszul, mert eleve eldöntötted, belelovaltad magad, hogy bűn! A fenét bűn! Az erőszak, a házasságtörés, a barátod partnerének az elcsábítása, ez a bűn, ezt érti a Biblia paráználkodás alatt, nem az önkielégítést!
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!