Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mehetek andrológushoz a...

Mehetek andrológushoz a Honvéd kórházba, ha eredetileg nem oda tartoznék? Mire számítsak, ha potencia gonddal megyek?

Figyelt kérdés

Először is, lakcím szerint a János kórházhoz tartozunk, de nagyon nem vagyok megelégedve az ottani körülményekkel és orvosokkal, ezért inkább utaznék picit többet a Honvédig. Nem hívtam még fel őket, gondoltam egyszerűbb itt megkérdezni, mint habogni a telefonba.


A másik része a dolognak, hogy milyen kivizsgálásra számítsak impotencia esetén? Ez nem olyas fajta dolog, ami miatt be kéne feküdni akár 1 éjszakára, igaz?


Végül, mennyire kezelhető ez az egész? Van rá esély hogy akár gyógyszerrel, de minden úgy működjön, ahogy kéne neki? 22 vagyok, szóval elég kellemetlen lenne ilyen korán elkezdeni viagrán élni



2017. jan. 7. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Minden egyes kórházba úgy lehet bejutni,hogy beutalnak.

Lehet ez a háziorvos,vagy az SZTK szakrendelő,aki ide írányit.Elsőként mindig oda írányitanak ahova területileg is tartozol .Ha területileg nincs erre lehetőség,más kórházba is írányithatnak .Mivel urológián kell kezdened,oda nem kell beutaló sem .Tájékozódás miatt legjobb a Honvéd kórházban érdeklődni a beteg felvételnél .

Biztosan van érhálózat vizsgálat.Lehet szervi baj is,hogy nem zár az a bizonyos szelep,ami megakadályozza merevedésnél a vér kiáramlását .

Én inkább pszichés problémára gondolok nálad .

2017. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod


A körzeti orvost mindenképp kihagynám a kivizsgálásból, túl jól ismer engem és a családom (akik amúgy nem tudnak erről). A pszihés témában igazad is lehetne, de a lelki paráim régen is megvoltak és ez egy pajzsmirigy műtét után kezdődött, ami szerintem teljesen releváns, hiszen az okozhatott hormonháztartási gondokat

2017. jan. 8. 23:24
 3/3 A kérdező kommentje:

még egy kérdés, hátha látja ezt valaki.

mennyi idővel későbbre adnak időpontot? ahogy mondtam szüleim nem tudják hogy mi a helyzet és suli időben intézném el mindenképp. ha 1-2 hónap akkor már kérnék most, de ha 1-2 héten belül lehet menni várnék vele

2017. jan. 8. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!