Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok mikor merevedés...

14 éves vagyok mikor merevedés van és akarom v**** akor nemtudom mert nemtudom telyesen hátrahúzni a bőrt a péniszemen mikor lankadt akor hátratudom.2. valamiért érzékeny mit tudok tenni ezek ellen? Valaszokat elore is koszonom (telorol irtam)

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkűleted van. Tekintve hogy csak 14 vagy, ha megfelelően gyakorolsz, nem kell körbemetélni.
2017. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%

1.kit érdekel honnan írtad ?

2. Helyesírás

3.18.életév.

4.Vágasd le.

2017. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezért irtam hogy telorol irtam mert ott nemirok helyesen -_-*
2017. jan. 11. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Na, te is ritkábban nyitod ki a nyelvtankönyvedet, mint ahányszor a fäszodat vered...
2017. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Off:Mit kell piszkálni.Én se tudok helyesenírni számítógépről vagy telefonról.Sőt hogy még rosszabbnak tűnjön a helyesírásom mindkettőnél(sz.gép+mobil)el van állítva valami,talán szótár,mert amint entert ütök teljesen más szót szúr be és nem győzök törölgetni,de így is néha értelmetlen szó jelenik meg.


Válasz:


Fitymaszűkületed van,14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,ha szeretnél szakembert felkeresni.


Mereven mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?

Ez elég fontos.


Van otthoni módszer amit kipróbálhatja esetleg:

Meleg vízben vagy sikosítóval minden nap nagyon óvatosan,lassan,a lehetséges sérüléseket elkerülve kezd hátrahúzkodni a fitymád és ha szerencséd van mindig kicsit könnyebben tudod a fitymád hátrahúzni,ha 2-3 hónap alatt se tapasztalat javulást akkor urológushoz menj el mindenképpen

2017. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!