Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamaszok között miért van...

Kamaszok között miért van egyre több mellnövekedett fiú?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mert a kamaszkornak ez is vele járója .Ahogy majd kialakul a férfias test,már nem is lesz olyan látványos .
2017. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

azért mert mindenhol osztrogén túltengés van, ugye a foldon tobb a lány...akik antykoncepci´kat, miegymást szednek, ami extrémen noveli az osztrogén szintet, amit aztán kivizelnek...így be jut a foldbe a vizekbe...errol láttam a múltkor dokumentum filmet, hogy ennek hatására a fold vizeiben osztrogén toblet van, és van valami hal fajta, amibol már csak nostények szuletnek...


rengeteg élelmiszer, drogériai eszkoz olyan anyagokat tartalmazz amik novelik az emberi szervezetben az osztrogént...amiket a kamasz fiú használ..


a mellnovekedést fiúknál/férfiaknál vagyis gynecomastiát az emelkedett osztrogén szint okozza...vagyos a prolactanin hormon tobblete...


ha egy fiú, pl kamaszkorában túlsújos, akkor megszokott általában szélesendni a csípoje, a testeszír hatására, ami rengetek osztrogént tartalmazz szintén...


igen, és is hallottam, hogy sok fiú most alacsony tesztszterin szinttel, és osztorgén toblettel kuzzd...

2017. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
van erről hivatalos orvosi statisztika vagy ez csak magánvélemény?
2017. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%
A sok mesterséges vegyületek, xenoösztogének, amik belekerülnek az ételekbe és megesszük őket, a sok fogamzásgátló maradvány, ami benne marad a vizekben, az ivóvízben is. A Heim Pálban nagyon sok ilyen esettel foglalkoznak, sajnos egyre gyakoribb, főleg kamaszkorban, amikor pubértálnak.
2017. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyermekorvosunk volt továbbképzésen, és ez volt a főtéma. Csak azért mondta, mert nekem is van egy 12 éves fiam. Csak féltem, mert nehogy bántsák, kicikizzék miatta. a mai fiatalok nagyon durvák és gonoszak tudnak lenni!
2017. jan. 14. 18:13
 6/7 anonim válasza:
56%

A férfiak nőiesednek, ez világtendencia.


Aki az egészségügyben dolgozik tudhatja, hogy nagyon nagy probléma van. Én andrológián dolgozom a volt máv kórházban, és naponta!! kapunk ösztrogén dominanciás beteget, illetve olyanokat, akik át szeretnék műttetni magukat.

2017. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

mellnövekedett vagyok, megyek majd korházba ingyenes TB műtétre. De ez nem azért van mert ösztrogénnek köze lenne hozzá, sőt... hanem a prolaktin nevű agyi hormon velejárója volt, stresszes időszakban.


Stressz = magas prolaktin = megnövekedett mirigyállomány.


Stressz alatt értsd, hosszú távon fennálló folyamat.

2017. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!