Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem áll fel a péniszem...

Miért nem áll fel a péniszem és, ha fel is áll, akkor miért lankad le olyan könnyen?

Figyelt kérdés

Komoly problémám van, ezért komoly válaszokra van szükségem. 21 éves vagyok és szilveszterkor olyan dolog történt, ami velem még soha. Egy liter vodkát megittam és utána elmentem lefeküdni, erre egy nagyon jó csaj azt mondta nekem, hogy dugj meg (soha nem volt még ilyen szerencsém), csak a baj az volt, hogy probálkoztunk, de nem állt fel, egyszer volt olyan, hogy felállt, akkor gyorsan felhúztam az óvszert bedugtam neki és rá pár másodpercre lelankadt...


Rá két napra megint találkoztam ezzel a lánnyal (józanul) és megprobáltuk megint, de nem állt fel, csak néha, de akkor se teljesen és gyorsan lelankadt.

Nekem ez akkor csalódás volt és szégyen, ott égtem a lány előtt... Ő is azt mondta, hogy soha nem látott ilyet. (Nincs barátnőm, ezáltal rendszeres szexuális életem sincs)


Azóta egy kicsivel jobb lett, minden nap szoktam maszturbálni, de még mindig nem az igazi és tudom, ha egy csaj velem lenne megint ilyen bajom lenne, mert izgulnék. Szilveszter óta ezen parázok és nagyon aggódok. Elkezdtem szedni a B6, B12, C és E vitaminokat mint az "őrült" és leszoktam az alkoholról és tegnap elkezdtem sportolni.

Hozzá kell tennem, hogy december elejétől egészen mostanáig minden második nap ittam és részeg voltam (vodkáztam), amit úgy látszik nem kellett volna. Szabadságon voltam egy hónapig és hát buta voltam és minden második nap részeg voltam. Nehéz volt az utóbbi pár hónap, sok minden történt és sok volt a stressz és még mindig stresszes vagyok főleg amióta van ez a probléma még jobban görcsölök rajta. Fiatal vagyok nem lehetek impotens vagy ilyesmi...


Nem tudom mit tegyek, ismerkedni se merek már a nőkkel, félek nagyon, hogy komoly kapcsolatom sem lesz.


2017. jan. 15. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mondhatod hogy leszoktál az italról. A sok gyógyszer is felesleges. A hokit meg abba kell hagyni, majd sikerülni fog az. Az se árt ha nem csak úgy muszályból szexelsz, hanem ha szerelem is lesz akkor biztos hogy jobban fog menni. De most a rágörcsölés, a stressz az nagyon le tudja rontani a helyzeted. De ez nekem se megy ha " dugj meg " jön a csaj. Ettől lelombozóbb nincs is mint megdugatja magát egy csaj. Hidd el az a lépcső , az a kis udvarlás, az az előjáték kell az embernek.
2017. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyan .. ne hallgass az 1-esre.


teljesen evidens, főleg a te korodban, ha egy csaj ilyet mond, akkor kb azonnal fel is áll :) ne vicceljünk, hét még egy kicsit erotikusabb gondolatra is azonnal áll .... és ez így is van rendjén, álljunk már meg a hülyeséggel, a szex az szex, nem kell összekeverni a szerelemmel. nyilván van amikor a kettő együtt megvan, de ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne baromi jókat szexelni szerelem nélkül. (az önkielégítést meg ugyan miért kéne elhagyni? a test felfedezéséhez elengedhetetlen, na meg mégis mi a frász hátránya van? én csak előnyöket tudok említeni)


úgyhogy a gondot máshol keresd. sztem hormonális zavar lesz, próbálj meg abba az irányba vizsgálódni, de persze a lelkieket is ki kéne elemezgetni, hogy esetleg nem a stressz teszi-e veled.

2017. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Alkohol.

2. Vagy nagyon bejön a lány, és attól lehet, vagy egyáltalán nem jön be és attól.


Ha nem jön be, ne próbálkozz vele kapcsolatban semmivel, mert akkor csak szivatod.

2017. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az okos és értelmes válaszokat, természetesen mindenki kapott tőlem egy pontot.

Most egy csepp alkoholt nem fogok inni és maszturbálni se fogok most egy hétig és, ha egy hét után nem lesz jó, akkor elmegyek szerintem orvoshoz.

2017. jan. 15. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!