Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel orvoshoz?

Fitymaszűkülettel orvoshoz?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

Petyhüdt állapotban sem tudom mindig hátrahúzni a bőrt, ezzel mindenképp urológushoz kell menni úgy tudom.

Ha ez minden problémám akkor, hogy zajlik egy vizsgálat és a műtét, utána mennyi idő míg újra használhatom, fáj, pénzbe kerül?

Előre köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 22. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a részleteket,de mindenképpen menj el orvoshoz(urulógus)!

Ne félj,inkább műtsenek meg,minthogy utána rosszabb legyen!

Mielőbbi jobbulást kívánok! :)

2017. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

Elmész a dokihoz. Megnézi (igen, hátrahúzza, de nem kell merev állapotot produkálnod, azt elmondod szóban). Aztán elmondja, hogy mik a lehetőségek, ha normál állapotban is probléma van, akkor ez esélyes egy kis beavatkozásra. Elmondja, hogy mi a megoldás (metszés, részleges vagy teljes körülmetélés (meghallgatja a te szempontodat is). Megbeszélitek az időpontot, amikorra visszarendel. Akkor aztán járóbeteg rendelés/egy napos sebészet keretében elvégzi a beavatkozást (nem fáj, mert érzéstelenítést természetesen adnak), majd visszarendel varratszedésre/kontrollra 10-14 nap múlva.

Műtét után egy hónappal nagyjából használhatod óvatosan (mindez persze akkor, ha semmi komplikáció).

Nem kell fizetni érte (pesze, ha magánorvos/magánklinika végzi, akkor van tarifa).

2017. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!