Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus Prosztatagyulladásból...

Krónikus Prosztatagyulladásból gyógyult már ki valaki? Ha igen, írjon rám!

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Máshova már leírtam:

A saját tapasztalatom:

- antibiotikum csak ront az egészen. Mivel drága a vizsgálat ami kimutatja milyen baktérium, plusz nem is garantált h sikerül kimutatni, ezért az orvosok szélesspektrumú antb.-t adnak, ha ez nem segít akkor valamennyire specifikussal próbálják kiszűrni. Én 6 félét szedtem és hazavágták az immunrednszerem. A legyengült immunrendszerem miatt egyre sűrűbben jött ki a gyulladás.

Én is sokmindent kipróbáltam, meglepő h mi segített:

-stresszmentes életmód (hobbi, haverok, barátnő, stb)

-nagyon kemény fizikai munka. Orvosok az mondták h sportoljak de kellett a pénz is szóval így oldottam meg plusz napi 1 órát erősítettem. Brutálisan leterheltem magam fizikailag és fél év alatt helyretett.

3 éve nem jött ki szóval jól vagyok, semmi jele nincs a betegségnek. nagyon érzékeny lettem annó a hidegre, az is teljesen elmúlt.

-Ja és a harmadik: Kitartás kell hozzá!

2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!