Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen meleg az a víz, amelybe...

Milyen meleg az a víz, amelyben való üldögélés még nem károsítja a férfi termékenységét?

Figyelt kérdés
Gondolom, a 32-34 fokos víz még nem káros.. Vagy még a 36 sem? Ha mondjuk valaki 40 fokos vízben "megfőzi" a heréit, az rögtön tönkre teszi a kiskatonákat? Vagy az éppen termelődőkre van hatással? Remélem, érthető a kérdés..
2008. okt. 9. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én a dokiaimtól azt a választ kaptam,hogy NE ÜLJÖN MELEG VÍZBEN a férfi,ezt értsd szó szerint,csak zuhanyozzon!!!!MIndegy milyen meleg vízben,de NE ÜLJÖN!!!Gátolja is a termelődést,és közben megöli a spermákat.Ennyi mondott,pedig az én párom is szeret "pancsolni",de amióta próbálkozunk szigorúan zuhizik csak.Lizy

2008. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj, h imádunk termálfürdőbe járni :-( Akkor ezentúl nem a termékeny napok környékére időzítjük majd..
2008. okt. 9. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a testhőmérséklet -2 fok az, ami nem káros.

És persze az, hogy ne legyen rendszeres.

Az én páromra kb háromhavonta jön rá a locsipacsi, szerintem heti-ketheti 1 nem káros.

2008. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Megint csak azt tdom írni,hogy a hímiversejteknek 3 hónap!!!!kell,ha kiirtják őket,mire újratermelődnek.Tehát ha elmentek a PÉ-d után melegvízbe,utána 3 cikluson keresztül,ha nem sikerül teherbeesned,a párod nem igazán lesz nemzőképes,rólad már nem is beszélve,mert a melegvíz a legártalmasabb egy korai terhességnek,a vízben összeszedhető bacikról nem is beszélve.De a ti döntésetek.A dokik egyértelműen eltiltják a hosszabb ideje próbálkozó PÁROKAT a meleg vizes otthoni,és bármilyen vizes uszodai látogatástól.Lizy

2008. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom Lizy-hez!

3 hónap kell, míg újra elérik a kiskatonák a megfelelő mennyiséget és mozgékonyságot!!

Ha babát szeretnétek, le kell mondani erről!

2008. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:-( :-( :-(

Már meg is beszéltük, párom szó nélkül belement szerencsére. Örülök, h nem csak nekem ilyen fontos a leendő babánk :-)

2008. okt. 9. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ennyire kritikus a helyzet.

A spermiumok hetente cserélődnek (segíts be egy kicsit, ha szükséges, mert 1 hét után már elöregszenek).

Tehát 1 hét alatt nagyjából pótlódik, ha oda is lett a készlet.

Amúgy szerintem is 30 fok fölött kezd káros lenni a víz. Azt még nem is nagyon érzed melegnek.

De ez még nem öli meg a spermiumokat, csak lassítja a termelést, meg kevésbé lesznek fürgék.

2008. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!