Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az miért van hogy a mellkasán...

Az miért van hogy a mellkasán nem mindegyik férfinak nő szőr? Közel vagyok a harminchoz, de nincs.

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb a tesztoszteron.. :)
2017. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem cáfolom, lehet hogy kevesebb mint annak akinek szőrös. Viszont nem alacsony a tesztoszteron szintem, sportos testalkatom van, széles váll, keskeny csípő, alacsony a testzsírszázalékom, és mindig kanos vagyok:)
2017. febr. 6. 10:38
 3/9 anonim válasza:
Az első szerelmem ugyanilyen alkatú volt pontosan, engem nem zavart, szerettem/szeretem nagyon.
2017. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A férfias jellegért a tesztoszteron hormon a felelős.

De ott van még a genetika is,mit örököltél őseidtől .

2017. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan hogy miért nem mindenkinek egyforma színű a szeme?! :)
2017. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint irigyellek, mert tetováltatni is szeretnék akár mellkas terülten, miután nyilván szeretném is, ha mindig látszódna és akkor bizony sűrűbben kell borotválnom a mellkasom is.
2017. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez genetika, van olyan osztalytarsam akinek 15 évesen tiszta szőr volt mindene, van akinek semmi 17f
2017. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már a negyvenhez vagyok közelebb, de nekem soha nem volt, soha nem nőtt egyetlen szőrszálam se a mellkasomon és a hasamon. Őszintén szólva nem is hiányoltam. Meg más se. Nálunk így alakult. Egyébként a göndör hajúak egy része azt szeretné, ha egyenes hajszálaik lennének, míg utóbbiak a göndörre vágynak...
2017. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy örülj neki! Én jóval fiatalabb vagyok, de rajtam annyi van,hogy nem merek levetkőzni,csak ha leborotváltam.
2017. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!