Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért dudoros a kakasom?

Mért dudoros a kakasom?

Figyelt kérdés

Fáj a kakasom emiatt.

várom a urológiai vizsgálatot,

milyen szokott lenni urológiai vizsgálat?

Köszönöm Szépen a választ



#kakas #Urológiai Vizsgálat.
2017. febr. 8. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem dudor, hanem taréj. Nem betegség, teljesen természetes jelenség.
2017. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem a lábom közt van.az fáj.és arra gondolok
2017. febr. 8. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vágd le! Ha így is beszélsz, ahogy írásban fogalmazol, akkor úgysem lesz rá szülséged...
2017. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet róla miről is van szó! Látatlanba senki sem tudja mi lehet a probléma.
2017. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Most mit cikizitek? Teljesen jól használja a kifejezést! Az miért a kérdező hibája, hogy ti nem ismeritek a "kakas" szó helyes használati módjait? Mert az nemcsak hím baromfit jelent, hanem a férfi hímvessző szinonimája is, szóval nem a fogalmazásába kéne belekötni, ha már segíteni, értelmesen hozzászólni nem tudtok a kérdező problémájában!


Kérdező, ez így édes kevés infó ahhoz hogy segíteni tudjon bárki is! Konkretizáld, mi a gond!

2017. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Tudom, mit jelent a kakas, kb. 5 éves koromig én is használtam ezt a szót. De a dudorossal, névelő hiányával, "lábom közt van"-nal akkor is gondok vannak. Meg az igénytelen írásával (mondat kisbetűvel kezdve, az helyett a, központozás hiánya, stb.), de persze tudom, hogy ez azért van, mert telefonról ír. Egyébként meg te lehet, hogy nem cikizted, de ugyanúgy nem tudtál neki segíteni, mint én, vagy a másik 2 válaszoló. Ha veszi a fáradságot és leírja, hogy mi van, ha tudok, segítek, ha nem, kussolok. De az ilyen összehányt 2 mondatra most mégis milyen segítséget lehet adni?
2017. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy az Natasa, akinek dudoros a kakasa?
2017. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #6-os!

Mielőtt te is, mint mindenki, aki hiperérzékeny itt az ész kritikára lepontozzátok a másikat, (nem azért mert nem hasznos, amit ír), elmondanám, hogy... "Egyébként meg te lehet, hogy nem cikizted, de ugyanúgy nem tudtál neki segíteni, mint én, vagy a másik 2 válaszoló.", viszont én szóltam neki, és ezt így gondolom, hogy normálisan, és segítő hozzáállás szándékával tettem meg!


"Ha veszi a fáradságot és leírja, hogy mi van, ha tudok, segítek, ha nem, kussolok." Azonban a kussolás az azt jelenti, hogy... "nem is cikizem"! Ugye?


"De az ilyen összehányt 2 mondatra most mégis milyen segítséget lehet adni?"

Semmilyet. De azzal nem fogod jobb belátásra bírni, ha ahelyett, hogy elmondanád neki, mi a problémád a kérdésével, inkább kicikized! Az már a te döntésed, hogy írsz az ilyen embernek választ, vagy sem. De vagy segíts, ha tudsz és így állj hozzá, vagy tégy úgy, mint ahogy azt állítottad, csak nekm tetted mégse meg... "kussolj", kvázi ne szólj hozzá a topikhoz, és lépj tovább a következő kérdésre, ahol már remélhetőleg fogsz tudni hasznos választ adni!

(Nagyon sokan nem fogják fel, hogy sokszor a hallgatás is egy válasz, sokszor beszédesebb még annál is, ha kicikiznéd! Ellenben is a topik legalább nem úgy néz majd ki mibt egy szétberhelt baromfiudvar.)


Ezt a kommentemet sem rossz szándékból írtam ilyenre. Bízom benne, hogy képes leszel te is meglátni ezt! :)

2017. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha péniszed bőrén található pattanásszerű dudorokra gondolsz, kérdező, az valószínűleg a kamaszkori faggyúmirigy túltengésétől van. Kinövöd.
2017. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!