Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhetek még pár centit, vagy...

Nőhetek még pár centit, vagy már megálltam végleg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 180 cm vagyok és 2 éve is pontosan ugyanennyi voltam.Apám kb 6 centivel magasabb nálam,anyai papámmal egymagas vagyok.
2017. febr. 9. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
25 éves korodig még nőhetsz, de most már elsősorban a csigolyák közti porckorongok ellapulására lehet számítani, különösen, ha súlyemelést folytatsz.
2017. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1 inkább csak kéne folytatnom súlyemelést xd,azt monda az iskola orvos is,mert 68 kiló vagyok.


De én nem igazán szeretnék 'vastagabb' lenni,párom szerint sokkal jobban bejön neki így.Inkább csak nőnék pár centit

2017. febr. 9. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, de ez is teljesen rendben van szerintem

17/f

2017. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves koromtól én össz 2cm-t nőttem így 182cm vagyok. De miért érdekes ez? :D Ez a magasság a legjobb szerintem :D
2017. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!