Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogadható el, hogy...

Hogyan fogadható el, hogy kicsi a péniszméret?

Figyelt kérdés

Épp 9 cm. Sportolok, adok magamra, hogy ne legyen gond az ismerkedés. Az első együttlétig nincs is gond, de a méretem sosem elegendő. Ha nem is mondják, de a tekintetükben látszik a döbbenet.


Hogyan fogadtatható el a kis méret? Hogy tudjam elfogadni?


2017. febr. 10. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy és milyen termetű?
2017. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

24 éves.


183 cm magas.


86 kg. - Úszom és kondizom, nincs fölöslegem, hogy optikailag legalább ne rontsam a vizuális megjelenését.

2017. febr. 10. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Aha.

Akkor tényleg nem vagy eleresztve intim mérettel.

Talán ha előre tudná a lány. Fölösleges húznotok egymás idejét, ha valaki ragaszkodik a nagy fütyihez.:S

Akár közhírré is teheted. Hamarabb Rád talál, akinek pont ez tetszik.:)

2017. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

De ugye mereven ekkora?

Csak hogy ne értsük félre egymást.

2017. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, mereven ekkora...


Sajnos a méret számít, amit nincs mivel kompenzálni.


Tartok tőle, hogy marad a sztereotípia: Lesz nagy kocsi, mert nem megy el a pénz a barátnőkre. :(

2017. febr. 10. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. A ferfinek akit nagyon szerettem, pont 9 cm volt. De volt előtte ennél kisebb mérettel rendelkező barátom is (kb 4 cm, alapállapotban és izgalmiban is). Soha senki nem volt annyira szenvedélyes mint a 9 cm-es, imádtam, vonzódtam hozzá fizikálisan is nagyonnagyon, és SEMMI hátrányom nem volt szexuálisan, sőt! Ha valaki szerelmes beléd és nem felszínes lányt keresel, nem számít hogy mekkora.
2017. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Ezzel én is tisztában vagyok, hogy egy szerelmes nő elfogadhatja. Én nem vagyok képes az elfogadására - és egyelőre a legszerelmesebb nő is nagyon hamar megunta az elfogadását. Az esetek 80%-ban a méret volt a szakítás oka.

2017. febr. 11. 00:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Előjátékkal kielégíted a partnered és utána már a 9 cm is elég.
2017. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te valahogy elfogadnád, nem okozna önbizalomhiányt bemned, akkor valószínűleg maradna az a lány akinek kell. Akikről beszéltem, mind a 9 cmesnek, mind a 4 cmesnek felesége és gyerekei vannak már, hosszú évek óta. Gondolkoztam most, hogy ők hogyan viselkedtek. De nem tudnám megmondani. A 4es nagyon sok nővel flörtölt, valszeg ezzel tornázta az önbizalmát? egyébként pedig más területrn magyon sikeres volt. A 9es mosolyogva fogta fel, egyszerűen tudatában volt, hogy a 9 cm ugyanúgy eléri a jóval közelebb levő G pontot, mint az átlag 12 cm. Es ő is nagyon sikeres volt más területen. Mindkettőnél "férfi" érzésem volt. Bár valszeg nálad is az lenne, az írás stílusod alapján gondolom. Lehet, hogy valamilyen segítség kellene neked az elfogadásban. Mert ha az megvan, biztos vagyok benne, hogy te is ugyanúgy elfelejtheted a 9es parádat, mint akikkel én találkoztam.
2017. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy van .Azzal kell megbarátkozni ami van.Nem pénzért vetted .
2017. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!