Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmas csomó a herén?

Fájdalmas csomó a herén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt egy hónapom nem volta legjobb ....


Időpontom már van uru szakorvoshoz.


Ami szinte biztos bár majd megmondák hogy a jobb mellékherém végén a klasszikus helyen kialakult egy ciszta ( kb borsóméretű kemény csomó , de amúgy nem fáj )


Ez volt a jobb oldal. Bal oldalon viszont mint ha edzés közben ( foci) túl terheltem volna magam és lágyék részen kijött a klasszukus sérv érzet ami a baj heréig hatol reggelente nyújtózkodás közben is, nem kibirhatattlan de azért fáj, edzeni tudtam vele.



Ami viszont mai napon jelent meg vagy ha ott is volt eddig nem éreztem hogy a bal herémen ( ez már a herén van) egy ici pici kis csomó vagy valami kinövés van rajta nem messze a mellék here vezeték mellet ami a borsónagyságú cisztának kb a 10%-a de ez már fáj ha hozzáérek.


Időpontot március 6. kaptam és nem vagyok túl boldog mert tartok egy kicsit hogy mi lehet.


Tény hogy edzek , erőteljesen , talán sérv is lehet , sőt inkább az mint nem az de ez a ciszta és a másik is egyszerre jön elő... ez igy elég rossz. Herék méretei ugyan akkorák ilyen elváltozás még nincs .


pontosan nem tudom mi az a heresérv de lehet ilyen probléma is ?



2017. febr. 15. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:
28/f
2017. febr. 15. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
99 % ban lágyéksérv lehet .
2017. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ettől lehet egy pici kinövés a herén ? úgy érzem mint ha megrepedt volna ott egy kis burok rajta és fáj ha hozzáérek
2017. febr. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!