Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros folt a makkomon de mitől?

Piros folt a makkomon de mitől?

Figyelt kérdés

Most fürdéskor vettem észre,hogy a makkomonvan egy nagy piros folt.Érzékeny is nagyon ott ha hozzáérek.

De mitől lehet?

Az elmúlt kb.6 hónapban nem voltam nővel,szóval elkapni nem kaphattam el semmit.

Stresszes életet élek az biztos és az immunrendszerem is gyenge kicsit mostanában.

Mit tehetek ellene?Bepanthen plus krém van itthon,ha azzal bekenem nem lehet baj?


2017. febr. 18. 22:01
 1/6 anonim válasza:
81%
Kend be nyugodtan és egy idő után elmulik remélhetőleg! :-)
2017. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szexuális úton lehet elkapni ilyeneket. Betegségtől,gyógyszertől,bacis helytől pl wc vagy ha koszos kézzel nyúltál hozzá stb is kialakulhat. Menj orvoshoz vagy kenegesd.
2017. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Carragher_x ***** válasza:
Vmilyen fertőzés, irritáció. Ha nem javul magától pár napon belül, akkor menj orvoshoz. Bekenheted bepanthennel, de az ilyen kisebb fertőzéseknek kenegetés nélkül is el kéne múlniuk az említett intervallumon belül.
2017. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na neee...a bepanthen plus krémnek 8 hónapja lejárt a szavatossága :)

Ez az én formám,látszik hogy sűrűn használom...

Igy már nem kellene rákenni igaz?


2#

Tegnap kezdtem el szedni allergia elleni gyógyszert.Lehet akkor amiatt van?

(Cetirizin 1a pharma)


Köszönöm mindkettőtöknek.

2017. febr. 18. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek szedsz gyógyszert . Rászoksz, ezt a szervezetnek kell kidolgozni
2017. febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan szinten jön ki rajtam néha csalánkiütés,hogy szédülök és rosszul vagyok tőle.Ezért szedek cetirizint...
2017. febr. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!