Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Öltözőben kitömhetem az...

Öltözőben kitömhetem az alsónadrágomat?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok, és eléggé kicsi a péniszem. Az alsónadrág miatt még kisebbnek tűnik. Ez irtóra zavar!!! Gondoltam valamivel kitömöm, úgy nem zavarna... Az zavar, hogy mindenki másnak milyen nagy(nak tűnik) alsónadrágon keresztül (nem szoktam bámulni!) Eddig mindig takarva magamat öltöztem, ezért piszkálnak! Vagy ruha alá felvettem a tesicuccot, de ez miatt is piszkálnak!

2017. febr. 20. 14:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia ! Hát 12 évesen nem is lehet neked 10/12centinél nagyobb sőt szerintem az osztály társaid is csak cseszegetnek .Ritka dolog h ebben a korban valakinek nagy legyen rá érsz ezen stresszelni ,Énis csak egy embert ismerek osztály társam akinek 7. Osztályos korában volt 19centi mondjuk ....
2017. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim 13-14 évesek! És nekik elég nagy!
2017. febr. 20. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért piszkálnak, mert ez nem egy szokványos viselkedés. Nyugodtan öltözz át te is normálisan, és nem kell magad takargatni és ne tömd ki a nadrágodat! Az, hogy te fejletlenebb vagy náluk, éppen a korodból adódik és ezen nincs mit szégyellned. 12 évesen még biztosan ők sem úgy néztek ki, mint most.
2017. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem gondolom hogy láttad egyikét is mereven.Minden fiú pár centivel többet mond avalóságnál,ez már régi igazság.Te is mondjál többet .
2017. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mondhatok én 10 centis lankadt péniszt, meg állva 20 centiset, ha látják a lábam közt, hogy egy kis borsószemnyi dudor van az alsógatyámon, semmi több!!!
2017. febr. 20. 15:18
 6/13 szamo77db ***** válasza:
82%
Rengeteg időd van még fejlődni, alakulni. Nekem 12 és fél évesen jött meg a spermám. Úgy hogy nem vesztettél semmit, az idő neked dolgozik. Akik meg ott hőbörögnek, ne adj rájuk semmit.
2017. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most bocsi, hogy ezt mondom, nem szeretnék semmilyen felesleges parát kelteni benned, mert emiatt nem kell. De inkább ne attól félj, hogy a fiúk mit szólnak mekkora van neked. Ne törődj ezzel. 12 évesen van időd még bőven fejlődni/nőni. Ekkor még nem sok fiú rendelkezik a végső méretekkel.

Ha meg még nem nagy? Naés? őket miért érdekli? Nem nekik kell használni! Sok fiúnak (van esély rá, hogy az osztálytársaid közül egy-kettőnek is) is hasonló problémái vannak és ugyanúgy rejtegetik, egyeseknek ez jobban, másoknak rosszabbul megy. Csak kell tenned egy határozott lépést előre, onnantól már könnyebb lesz talán ;) Fel a fejjel.

2017. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
44%

Szerintem tömd ki! Átérzem a helyzeted, tudom, hogy milyen rossz látni a sok zsömlenagyságú dudort látni mások kisgatyáján, amíg neked semekkora. Addig tömd, amíg meg nem nő annyira, hogy fel merd vállalni!


Remélem segítettem!

2017. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Miért nem tömködsz a p..csöd alá egy felfújt lufit? Mi is azt csináltuk a gimiben. Persze ne teljesen felfujtat, mert az nagyon ciki
2017. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát... Én nem javasolnám ezt! Vállald fel!
2017. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!