Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit használjak és hogyan ha...

Mit használjak és hogyan ha kis apró piros kiütéses a makkom és alatta?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy piros pattanásszerű apró kis pöttyök vannak a makkom alján és a fitymám alatti részen. Utána olvasás után vettem Betadine kenőcsöt, ez alapból nem egy erős krém és főként fertőtlenít és ugye gombaölő is? Kérdésem az lenne, hogy jó ez ha ezt használom még egy két napig és meglátom mi változik? Illetve hogy mennyit kenjek rá? És hogy visszaengedhetem-e rá a fitymát? Illetve hogy éjszakára is bekenhetem-e vele?


Részletekről még annyit, hogy barátnőmmel kedden voltam együtt akinek mandulagyulladása volt, de már jól van, viszont antibiotikumot még szed probiotikummal együtt. Szerda este vettem észre ezeket a pöttyöket? Lehet ennek valami köze hozzá?


A válaszadók legyenek szívesek az összes kérdésemre megpróbálni válaszolni



2017. márc. 2. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy nemibeteg gondozóba menj el,mert ő lehet valami más+speciális kenőcsőt írnak.
2017. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De egy próbának megéri hogy 3 napig Betadineal majd ha nem segít 3 napig Canestennel kenem? Aztán meglátom? Probléma gondolom nem lehet ebből...
2017. márc. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!