Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen volt egy pattanas...

A péniszemen volt egy pattanasszerű valami és kinyomtam, és most begyulladt illetve kidudorodott lefertőtlenitettem, és most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz max. 1het mulva tudok menni

#pénisz #aggódás #pattanásszerű valami
2017. márc. 4. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Fertötlenitds folyamatosan. Ha gyűlik még benne trutyi,óvatosan nyomd ki! Nem lesz vele semmi gáz,ott érzékenyebb,azért gyulladt be!
2017. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos,ő ezzel nemigondozó vagy urulógushoz tudsz menni.Amúgy aktív nemiéletet élsz?
2017. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagy és szűz
2017. márc. 4. 23:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagyok*
2017. márc. 4. 23:32
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem lehet hogy egy ilyen fordyce kiutest nyomtam ki? (Most egy kicsit utana olvastam)
2017. márc. 4. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy pattanás volt. Nekem is volt egy-kettő. Ott a legkellemetlenebb, eléggé el is tud húzódni, mire teljesen begyógyul. A lényeg, hogy tartsd tisztán, lehetőleg ne piszkáld, ha nem muszáj, és kb. egy hét alatt be fog gyógyulni. :)

23/F

2017. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!