Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minek a következménye lehet?...

Minek a következménye lehet? Esetleg mi miatt? Több lent!

Figyelt kérdés

Mind szex, mind maszturbáció közben erős merevedési zavarom van... többször leáll, pedig az izgalmi állapot megvan. Ezen felül elélvezéskor is elkezd leállni, de eltudok menni, bár nehezen.

Mitől lehet?

Dohányzom, tudom.. tudom, hogy amiatt is lehet, de mitől még?

+ ha lerakom a cigit teljesen, akkor ez változhat? Ha igen, akkor mennyit?



2017. márc. 6. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Cukorszinted rendben?
2017. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Cukorszint rendben, bár kb 1 hete nagyon durván koplalok.. túlsúlyos vagyok.

És 20 éves vagyok.

2017. márc. 7. 02:20
 3/9 anonim válasza:
Ne akard saját magad megoldani a problémát, mert ez annál több szerintem. Keress fel egy andrológust, akinek ez a szakterülete. Nem ciki elmenni orvoshoz ilyen problémával, mi nők is járunk nőgyógyászhoz, ráadásul rendszeresen, veletek férfiakkal ellentétben, pedig nektek is kellene. Mi is kibírjuk, te is ki fogod bírni. Egy csomó megoldás van már a problémára. Tablettás kezeléstől a pszichológusig, de azt az orvos tudja meghatározni pontosan, hogy neked mire van szükséget. Ne a neten keresd a megoldást, irány az orvos. Addig meg próbálj ki valami potencianövelőt (pl. Boom Boom étrendkiegészítő) , sok jót írnak róla, de ne feledd, a végleges megoldás nem ez.
2017. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Épp fél órával ezelőtt vettem rá magam, hogy muszáj lesz dokihoz fordulni... reggel szex közben ugyan az a probléma jelentkezett, de eltudtam menni. Ám rengeteg időbe tellett és idegességbe, mivel tényleg eléggé vészes.. :/ ekkora zavarom még sosem volt.


Ment a zöld kéz!

2017. márc. 7. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Az andrológus nem ilyen problémákkal foglalkozik.

Neked először is magadat kéne testileg/lelkileg rendbe tenned, utána nem lesz gond a szexszel sem.

2017. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Na ne viccelj, akkor mivel foglalkozik az andrológus?

Tudtommal a férfiak egészségével , meddőségével, merevedési zavaraival és urológiai problémáikkal.

2017. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az andrológus eddigi ismeretem szerint a megtermékenyítéssel kapcsolatos problémákkal foglalkozik, bár van átfedés az urológiai és az andrológiai szakterület között.

A kérdezőnek elsősorban az önértékelési zavarait kellene megoldani, utána pszichológus, majd szexológus, utána urológus majd utoljára andrológus, ha ezek egyike sem oldotta meg a problémáit.

2017. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


- Testileg mindenképpen rendbe kell szedjem magam, ami időbe telik. Túlsúlyom miatt kemény lelki eredetű problémák is vannak. Lehet ez lesz a gond. :(

2017. márc. 8. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg a súlyod mellett a lelked is helyre kell hozni!
2017. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!