Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért gyengit le a maszti?

Miért gyengit le a maszti?

Figyelt kérdés
15F vagyok és azt veszem észre hogy maszti teljesen legyengit , másnapra vagyok a leggyengébb tehát előző este masztizom, akkor másnapra vagyok teljesen lelassulva inkább ugy mondom , mert minden mozdulat nehéz ,felkelni reggel is nagyon nehezemre esik és egész nap gyenge vagyok, nem mondom hogy a maszti okozza mert nem olvastam semmi rosszat róla, de sztem köze van hozzá mert csak akkor van ez. Lehet hogy egy szervemet tulterheli? vagy nemtudom, de ez van éjszakai magömlésnél is. Nemjól érzem magam, :( de ez azóta van kb mióta van spermám előtte nem volt ilyen
2017. márc. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
erdekes, de probald ki ugy, hogy nem lefekveskor csinalod, hanem mondjuk delutan, es nezd meg, hogy igy is legyengult vagy e masnap.
2017. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A népi hiedelem szerint egy férfiembernek életében 10.000 lövésre van municiója. Nehogy idejekorán kifuss ebből.
2017. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hetente 1x masztizok.. e miatt és már 2 éve vagy igy van
2017. márc. 8. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Masztizz naponta, az megoldja a problémákat.
2017. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!