Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Határvdász felvételinél...

Határvdász felvételinél hogyan zajlik a tüdőzszűrő ill. urulógiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Szeretnem elkezdeni a felvételi folyamatot, azonban mielőtt a dokumentumokat borítékolnám, szeretném megcsinálni a nagy labort, valamint az urulógiai+ tüdőszűrő vizsgálatot. Azokhoz fordulnék akik már átestek ezen: hol lehet ezt a legegyszerűbben, a leggyorsabban megcsinálni? Vagy a háziorvosnak kell hogy kiírjon ezekre a vizsgálatokra?
2017. márc. 10. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mit kértek? Ők csinálják, vagy elég, ha a házidokid csinálja?
2017. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csatolni kell:

-mindenkinek egy évnél nem régebbi tüdőszűrő vizsgálat eredménye, labor (nagy rutin)-, hallás vizsgálat, szemészeti lelet, EKG lelet, valamint az egészségi állapotával, illetve korábbi betegségeivel kapcsolatos valamennyi dokumentum (szakorvosi leletek, kórházi zárójelentések, labor és röntgen vizsgálati leletek stb.)

- férfiaknál egy évnél nem régebbi urológiai vizsgálati eredmény

2017. márc. 10. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor az van, hogy az illetékes szakrendelőbe a házidoki utaljon be.
2017. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell EKG ?
2017. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt javasolnám keresd a háziorvosod,és az majd pontosan útba fog igazitani. Esetleg ő is kiríhat vizsgálatokat,mert nem minden esetben ingyenes minden .Az is lehet,hogy munka alkalmatosságot vizsgáló orvoshoz küld .
2017. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezeket magadnak kell intézni, a háziorvos írja rá a beutalót. Nagyon csúnyán néznek, ha nincs meg valami, és nagyon bunkó mindenki ott.

Én pszichológián elbuktam, fellebbeztem, de nem mentem el újra, mert utána volt még 1 elbeszélgetés, ahol elmondták, hogy mire lehet számítani.

Gyakorlatilag kötelező túlórázni, elég sokat, haza nem nagyon jársz, jogod csak egyre kevesebb van, lakásra nem nagyon akarnak támogatást adni, azt mondta, hogy azt majd magamnak megoldom :DD

-20-ban és +40-ben is kint vagy, mindenki lekezelő veled.

Visznek majd rendezvényt biztosítani, ahol nem üthetsz vissza, nem tehetsz semmit, csak parancsra.

Na ezért nem mentem vissza...

Bele se kezdj, ha van más lehetőséged, akkor semmiképp :D

2017. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm a tanácsod, jó olvasni az ilyen korrekt hozzászólásokat. Azonban én úgy döntöttem, hogy teszek egy kört. Sajnos nincs más lehetőségem. Egyetemet fejeztem, és nem találok munkát a szakmában.

Családi okok miatt számomra abszolut nem baj a túlóra. Nem szeretek otthon lenni, az ünnepeket sem szeretem, tehát ha ünnepnap kéne túlórázni, az maga lenne a tökély :). lehet hogy most egyesek furán olvassák a hozzászólásom, de valóban így van.

2017. márc. 11. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

majd idővel átértékeled... most még én is lesz@rom, hogy mennyi időmet emészti fel, csak fizessenek érte... aztán majd lesz az időszak, amikor lesz@rod, hogy menynit fizetnek érte, akkor se...


sajnos a kérdésedre válaszolni nem tudok érdemben, csupán ezt a megjegyzést tudom hozzáfőzni a tervedhez. :(

sok sikert, RDV-re kkészülj :D

2017. márc. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!