Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom hogy nagyon hülye...

Internet55 kérdése:

Tudom hogy nagyon hülye voltam, de voltunk fürdőben és kénytelen voltam magamon hagyni a vizes alsógatyát és így mászkáltam a városban egy kis ideig, lesz tőle valamilyen bajom vagy ha szerencsém lesz semmi?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max. megfázhattál.Legközelebb ha szégyenlős is vagy,vedd át a nadrágod.A wc-ben is átvehetted volna
2017. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem kénytelen magán hagyni semmit se, amit nem akar. Leveszed, törölközőt magad köré, átöblíted szappanos vízzel, jól kicsavarod majd megszárítod. Máris nem fog fázni a kukid. :)

Legjobb esetben megúszod, (természetesen nem a medencében a világrekordot,) főleg, ha jó idő volt, és nem fújt a szél. Rosszabb esetben felfáztál és mehetsz huggyozni óránként, meg rosszabb esetben prosztatavizsgálatra urológushoz.


Nem tudni hány éves vagy, de mivel tudsz helyesen írni, feltételezem hogy már nem 12 éves. Viszont lehetne kicsit több sütnivalód is, nemcsak 20 deka liszt és 10 deka cukor! Ha ilyen van, ne azzal foglalkozz, mennyire szégyenlős vagy, hanem legyél kreatív és szárítsd meg a ruhádat rendesen, ha nem akarsz csípőset pisilni (természetesen nem a macskapöćśétől...)!

2017. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vesémmel nem lehet baj? Nem szégyelős vagyok, csak utálom ha dörzsöl a gatya. Hideg volt és a szél is fújt szóval megszivtam.
2017. márc. 10. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Én nem vagyok orvos, és a gyakorikérdések sem egy orvosokat összegyűjtő felület, ezt te is tudod, ahogy mindenki, ezért ezt tartsd is észben! Most végy forró fürdőt, és főzz mezei zsurlóból teát, ne ízesítsd, szüzen idd, azt kortyolgasd a kád előtt, és utána uzsgyi bé az ágyba!

Máskor meg ne csinálj ilyen hülyeséget!

2017. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!