Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azoospermia, mik lehetnek a...

Azoospermia, mik lehetnek a következmények? Kell-e vele foglalkozni? Mi okozhatta?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy az ejakulátumomban nincsenek spermiumok. Olyan, mint a második menetnél szokott lenni. Kb. három hete vettem észre, előtte normális volt.

66 éves vagyok, az egésznek nem volna jelentősége, a gyermekáldás nem aktuális, csak az érdekel, hogy a libidóm és az erekciós képességem megmarad-e.

Előtte kábé két hónapig küzdöttem magas lázzal járó hörghuruttal, többször visszaestem.

A vizeletvizsgálat szerint kórókozó nem tenyészett ki, genny nem volt benne.



#potencia #azoospermia. libidó #erekciós képesség
2017. márc. 11. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Má bocs,de van otthon laborod,hogy így tudtad analizálni .

Második menet mikor volt,hány évvel ezelőtt ?

A libidódnak,erekciós képességednek ehhez nem sok köze lehet .

2017. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy vannak mikroszkópszemű emberek.
2017. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koromnál fogva nem először látok ejakulátumot. Tudom azt is, milyen a második, ami mondjuk egy óra múlva következik. Az első sűrű, fehér, alvadt. Fehér a spermiumoktól, alvadt az ondóhólyag váladékától. A második áttetsző, hígan folyós, azt gondolom, szinte csak prosztataváladékot tartalmaz.

Nos, most az első is ilyen.

Legközelebb, a jövő héten meg fogom nézni mikroszkóppal is, igen csodálkoznék, ha mást tapasztalnék. Az utolsó két alkalommal nem voltam rákészülve, de most majd előveszek egy tárgy- és egy fedőlemezt, és kikészítem a mikroszkópot. Van otthon egy PZO binokuláris labormikroszkópom, olcsóbb volt, mint egy telefon (45 ezerért vettem 15 éve.)


Szerintem nem különleges az én koromban, hogy kb. hetente, 10 naponta van szex.

2017. márc. 11. 22:42
 4/6 A kérdező kommentje:

Tegnap megnéztem a mikroszkóp alatt. 250-szeres nagyításnál a látótérben 1-2 spermiumot találtam, igaz, azok jól mozogtak. Normálisan sokezernek kellett volna lennie,jól emlékszem, úgy 10 éve néztem utoljára.


#1: "kórókozó nem tenyészett ki, genny nem volt benne": két hete voltam laboron, az ottani leletből idéztem.

2017. márc. 18. 05:13
 5/6 anonim válasza:
Leírtad a lényeget. A láz és a komolyabb betegségek ezzel járnak leáll a sperma termelődése. Alapból 36.6 fok felett leáll a termelés plussz legyengülsz, vitaminhiány ,rossz közérzet. Helyre fogsz jönni nyugalom!
2017. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Erre én is gyanakodtam, de mivel a lázas állapot után kb. 1 hónappal jelentkezett, nem tudtam, hogy valóban van-e összefüggés.

Egyelőre megnyugodtam, várok, figyelek. :)

2017. márc. 23. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!