Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyárra érdemes levágni a...

Nyárra érdemes levágni a hónaljszőröm? 15/f

Figyelt kérdés
Elég ritka,sokkal inkább hosszú,de úgy néz ki mint ha le lehetne fújni mint a gyertyát... szóval elég hülyén néz ki az enyém. A fanazőrömet vágtam egy ideig amikor volt barátnőm,de úgy azóta elhanyagolom. Lányokat zavarja egyáltalán? Egyébként nem vagyok ápolatlan,minden reggel hajatmosok és lezuhanyzok.
2017. márc. 15. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
En levagom mindig mert nem tartom tul igenyesnek,de viszont sokakat nem zavar. Sot sokan szeretik ha egy fiunak a mellkasa is szorosebb. Te dontos el hogyan felelsz meg magadnak. Masok kedveert ne csinalj semmit csak magadert.
2017. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Én hagyok mindent úgy, ahogy a természettől kaptam. Kivéve az arcomat. Ott borotválom, máshol nem.
2017. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, mert tapasztalatom szerint sokkal inkább bebüdösödik ha hosszú és bozontos a szőr. Viszont én nem szoktam teljesen leborotválni, mert akkor meg szúr napokig, inkább csak lenyírom kb egycentisre.
2017. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én télen nyáron borotvalom 17f
2017. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Arnold901005 ***** válasza:
Én leszedem mindig. A stift is hatékonyabb, ha nincs ott a szőr. Szerintem próbáld ki, hogy leborotválod majd, aztán ha nem jó úgy, legfeljebb nem nyírod le legközelebb.
2017. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!