Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Inerta gyógyszer szedése...

BalaZS7 kérdése:

Inerta gyógyszer szedése közben szabad lenne minimálisan szoláriumozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg még mindig csak március van és már nagyon fehér es "fakó"-nak találom a bőrőm, hiszen már rég láttam olyan napfényt ami érne is valamit barnulás vagy egy kis szín erősítés szempontjából. Tudom hogy napfénnyel nem szabadna nagyon es sokat érintkeznem a gyógyszer szedése közben, viszont olvastam hogy az is segít a pattanások leküzdésében. Segítene vagy rontana a helyzeten? Minimálisan egy pár percre feküdnek be. Köszönöm a segítséget előre is.

2017. márc. 15. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Inkább ne! Az Inerta is olyan mint a Roacuttan, ugyanúgy retinoid, ami a szteroid típusú gyógyszerekhez igen hasonlóan durva hatásokkal rendelkezik, és elég intenzíven avatkozik be a szervezetedbe. Ha most te szoláriumozni mész, fényérzékennyé válhatsz. Ezeknek a cuccokbak igen dúrca következményeik lehetnek, inkább ne kísértsd a sorsod!


Viszont van már sokkal hatékonyabb cucc is mint az Inerta vagy a Roacuttan, csak ez teljesen természetes, és nem károsítja az immunrendszeredet, mint ez a két durva gyógyszer! Sokan azt hiszik hogy a természetes cuccok sz. rt se érnek, pedig vannak jó cuccok már, csak rájuk kell találni! Amit kipróbáltunk az unokatesómnál az egész jól rendbeszedte a heges, randa ragyáit! Nem azonnal, kell neki pár hónap, úgyhogy nem szabad türelmetlennek lenni, semmi nem azonnal hoz eredményt a két retinoid gyógyszer se! De amit ezek elcsesznek a szervezetedben, azokat is idővel alatt rendbehozhatja amit mi használtunk, szóval kérdés, mi ér többet neked? Hogy megszabadulj te is a ragyáidtól, vagy hogy emelké pluszban egészséges is maradj, és ne kelljen később tízezreket kiadnod feleslegesen az orvos vagy a patikus javaslataira, hogy helyrehozd az egészségedet, hanem azt a pénzt mondjuk a barátnődre, vagy magadra fordíthasd?

2017. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg a gyógyszert szeded, egyáltalán ne szoláriumozz! Hosszabb idő, mire a szedése mellett elmúlnak a pattanásaid, szóval légy türelemmel! A következő napfényes hónapokban pedig használj naptejet, ha hosszabb ideig a szabadban tartózkodsz!
2017. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értettem, akkor ez kilőve. Valami tippet tudnátok adni a gyulladt, begyűlt pattanasokra? Mivel tudnám a gyulladást megakadályozni vagy megszüntetni? A gyógyszert most szedem a 3. hónapja és már nagyon sokat javult az arcom. De még mindig vannak visszatérő időszakok. Hanyagolom az olyan ételeket meg minden mást ami ezt okozhatná, egyszerűen a szervezeten a hunyó abban, hogy most ilyen. Kezdetben orvos által felírt kenőcsöt és szeszt használtam amik már nem érnek semmit. Olyan 2 hétig látszott a javulás, utánna folyamatos használata ellenére is ugyan olyan vol sőt, még rosszabb.. többször voltam már ezzel orvosnál. A legnagyobb gond számomra nem a hegek mev hogy piros, hanem hogy a genny mellé még rengetek vér is kerül a pattanásomba. Amit nem tudok kipucolni teljesen sose, mivel folyik folyamatosan utánna. Ilyen után mindig lefertőtlenítettem persze az adott részt. Amíg befort az általam megműtött pattanás helye, mindig látszott a fekete alvadt vér a bőröm alatt. Mostanra az államnál rengeteg ilyen van. Lehet nem ez a módja hogy ezt is megkérdezzem itt, de mivel lehetne a bőröm kipucolni leginkább belsőleg?
2017. márc. 16. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Én már leírtam, hogy tudok a jelenlegi helyett, de ha ezt te még pluszban megkèrdezed, akkor szerintem nem valami nagyon olvashattad el, amit írtam neked válaszul, kérdező! Pedig leírtam hogy az unokatesómnál ilyen szerek nélkül is hatott amit elkezdtünk használni rá.
2017. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam és értelmeztem hidd el.köszönöm a segítséged.
2017. márc. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!