Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok ti hányszor jártok a...

Srácok ti hányszor jártok a suliba wc-re?

Figyelt kérdés
Mert és suliba nem szoktam annyit pisálni álltalába egyszer a nagyszünetbe elmegyek és ha hazamegyek már csak itthon pisálok, de van hogy kibirom egész tanitás alatt vagy is nem kell csak ittthonpedig vizet iszok rendesen. Álltalában mikor reggel felkelek akkor elmegyek wc-re majd suliba amikor nagyszünet van, meg amikor hazajövök akkor illetve még amikor itthon vagyok kb még estig egyszer kétszer és lefekvéselőtt. Ti hogy vagytok ezzel kort is irjatok légyszi

2017. márc. 15. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon unatkozol?
2017. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
1 otthon 2 tesiórán az öltözőbe mivel ott is van wc, azután már csak itthon.
2017. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamo77db ***** válasza:
Ameddig tudtam, vissza tartottam én is, mert a férfi tanárok rajtaütéseket hajtottak végre a WC-ben, hogy nem dohányzik-e valaki!
2017. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában egyszer vagy egyszer sem 17f
2017. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sajnos nekem elég gyakran kell az iskolában pisilnem ezért átlagosan napi 4x végzem el a pisilést az iskolai vécében. Az a fura, hogy ha otthon vagyok akkor naponta max. 3x intézem el.
2017. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eltelik két-három évtized, és a problémád az lesz, hogy baromi sokat kell vizelned!:)
2017. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én általába nagyszünetbe szoktam meg mielőtt hazajövök, ha nagyon kell.

14F

2017. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szintem minden szünetbe megyek wc hogy

Órán ne keljen.

2017. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon uncsi lehet az életetek ha azt szàmolgasàtok hànyszor pisiltek!! Vegyetek dl mérőt és mindég iràtok fel egy nap hàny dl pisiltek.. 21.L
2017. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 2x szoktam elmenni. Meg amikor az órán dolgozat van és kéne a puska akkor kiengednek ha így kérdem "Legyenszíííves elengedni mosdóba"
2017. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!