Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herék érzékenysége? (Lent)

Herék érzékenysége? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok


Relatíve sokat önkielégítek, viszont ritka az hogy ténylegesen az ejakulációig viszem a dolgot, tehát rendes élvezéssel járó maszturbálás az körülbelül másfél-kéthetente történik. Ennek főképp az az oka hogy nem akarom mindent összekenni meg nem is érzem sokszor úgy hogy szükségem lenne elmenni, hanem csak jólesik maga a maszturbálás.


Viszont mikor ilyen módon (élvezés nélkül) maszturbálok, körülbelül havonta-másfélhavonta előfordul hogy hirtelen a semmiből éles fájdalmat érzek a heréimben. És ezt kivétel nélkül mindig kíséri székelési inger, de arra ténylegesen ritkán kerül sor, inkább csak szellentésekre. Általában 1-2 nap alatt elmúlik, viszont addig nagyon zavaróan érzékeny.


Urológusnál voltam vele, azt mondta semmi probléma nincs a heréimmel, ultrahangos vizsgálatot is végzett, mindent rendben talált, így megnyugodtam hogy akkor semmi komoly, de mégis időnként előjön és zavaró.


Azért nem tart általában "elejétől a végéig" az önkielégítés mert ritkán vagyok teljesen egyedül, szoba- és lakótársaim is vannak. Ezenkívül sokszor energiám sincs végigcsinálni, mivel tanulok és dolgozok is.


Aktív nemi életet nem élek, szűz vagyok, csóknál sajnos nem jutottam még tovább senkivel tehát ilyen eredetű dolog nem hiszem hogy lehet.


Valakinek esetleg tipp, hogy akkor mi lehet oka ennek az időnkénti érzékenységnek?


Köszönöm előre !


19/F


2017. márc. 21. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy "kék here szindróma" vagy "vőlegénybetegség"!
2017. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!