Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanások a lapockámon, a...

Pattanások a lapockámon, a vállamon, a tarkóm ill. a nyakam alatt néhány Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

16éves vagyok, egyáltalán nem vagyok hízós fajta,sőt. 58kg vagyok, arcomon csak néhány miteszer ill.pattanás.

De a hátam felső részénél,a vállamnál nagyon sok van. Szoktam kenni natúr szappannal de nemsokat ér. Kb fél éve van ez, és már nagyon zavar. Lehet a mostanában gyakori csokievés miatt?

Köszi a válaszokat !



2017. márc. 25. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám kb 15 éves koromtól kezdve , most vagyok 18 és mostanra szinte teljesen elmúlt, néha jön ki 1-2 pattanás, de ennyi. Én is sok mindennel próbálkoztam, nekem semmi nem használt akkoriban, DE amit ajánlani tudok, hogy semmiképpen ne nyomkodd! Nekem sajnos csúnya hegek maradtak a hátamon emiatt :(
2017. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Meg kellene nézetni kozmetológussal, vagy ha az nincs, bőrgyógyásszal. Rengeteget kínlódtam vele, az arcom tele van hegekkel. Nagyon fontos a bőröd tisztán tartása is.
2017. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász megnézi és ad rá ilyen krémet és pár hét alatt eltűnik összes... sztem is időben nézesd meg, mert jön a strandidő és csajok miatt is, meg perze magad miatt is, hogy nagyobb legyen önbizalmad és ne maradjon később se nyoma a pattanásoknak.
2017. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érintett területen nagyon sok a faggyúmirigy, aminek a tartalmát a bőrbaktériumok előszeretettel megerjesztik. Majd idővel elmúlik, arcvíz és hasonló, alkohol tartalmú folyadékkal történő lemosás segíthet.
2017. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!