Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Hogy mondjam el itthon, hogy fitymafék műtétet szeretnék?

Figyelt kérdés

Egészen biztos vagyok benne hogy rövid a fitymafékem, merev állapotban alig tudom lehúzni a makkról, lankadt állapotban pedig ha teljesen hátrahúzom, akkor a makkom lefelé néz és egy kicsit balra fordul.

Nálunk ez a téma olyan mintha tabu lenne, soha nem beszélünk róla.

Hogy mondjam el?

16



2017. márc. 26. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Hàt ez ha nagyon nagy probléma ne huzd halazd mert később baj lesz..ha meg nem fontos akkor ne fossà :) jo ugy ahogy 22L
2017. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Csak annyit kell mondanod, hogy szeretnél egy időpontot az urológiára, mert gondot sejtesz.
2017. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát... Sajnos műtét csak szülői hozzájárulással lehetséges, de megnézetni meg tudod nélkülük. El tudsz menni urológiára. Ott megnézik, látják, hogy mennyire vészes és tudnak tanácsot is adni.
2017. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy el tudsz menni a szülők nélkül is; én is ezt tettem, de én már felnőtt voltam és csak tájékoztattam róla őket, hogy majd megműtenek. Szülőként nem örülnék, ha a gyerekem már csak akkor szólna, amikor a beleegyező papírt lobogtatva jön az aláírásomért. Szóval mondd meg nekik előbb. :)
2017. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb nyugodtan menj el urológiára vizsgálatra,hogy legalább biztos legyél hogy csak a fékkel van a baj,mert ez sem biztos,de legalább meg tudnád mi a diagnózis,mit tudsz tenni,elég nagy vagy hogy egyedül elmenj.


Ha elmentél akkor viszont otthon ülj le a szüleiddel és mond meg hogy fontos dologról szeretnél beszélni velük,elmentél orvoshoz,aki megvizsgált és a többi megy magától majd

2017. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!