Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék mütét után Maszturbá...

Fitymafék mütét után Maszturbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

11- napja voltam fitymafék mütéten, (meghosszabították a fékemet)

Még a végén van 1-2 varrat...de nem fáj...


A kérdésem az lenne,hogy végre mikor maszturbálhatok?

(Természetesen óvatasan...)


SOS


Köszi!



2017. márc. 31. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ma négytől már lehet. ha elszakad újraműtenek.
2017. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor,ha teljesen begyógyult.
2017. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

...na ez az egyik oka, amiért csak akkor fogom elvégeztetni ezt, ha már komoly kapcsolatban leszek...


12 nap maszturbálás nélkül kegyetlen maraton. Már a 2-3 napis kihagyás is ingerlékenyebbé tesz.


Viszont legalább most lesz egy brutális élvezésed... Egyszer hagytam ki hosszabb ideig és ami utána volt, az már-már túlvilági. Szóval készülj.

2017. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Én pár napig még pihentetném a műszert. Örülj, hogy túl vagy a műtéten és próbálj nyugton maradni!
2017. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Kedves Bátor a félénk eb(b)!!


Nekem volt már 3 fitymafék műtétem, az első nekem is maszturbálás megvonásos volt, átvágás szikével, de ezt az orvos elrontotta, cafatokat hagyott, nagyon csúnya munkát végzett, aztán felfedeztem egy oldalt az interneten ahol nekem olyan beavatkozást mutattak, aminek végrehajtása után nem csak hogy 24 órán belül simán tudsz önkielégíteni, hanem még ajánlott is a gyorsabb gyógyulás érdekében, ez a fékalávarrás.

A maszturbálás hatására ugyanis hamarabb kiesnek a varratok, és gyorsabban gyógyul így a féked helye. Na én ezt csináltattam meg kétszer, és szépen helyre lett ezzel hozva az is, amit az orvos elrontott, úgyhogy ha nem bírsz magaddal míg gyógyulsz, szerintem varrasd alá, mert akkor nem kell a maszturbálásról se lemondanod, és még szép is lesz!


Egyébként nyilván nem tudsz úgy játszani egy nem régen műtött pénisszel, mint ha semmi baja nem lenne, viszont ésszel, óvatosan már tudsz önkielégítést végezni, az elélvezés pedig nem lesz rosszabb ettől, hogy nem olyan intenzíven csinálod!

2017. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már maszturbálhatsz. Azért figyelj, csak finoman, és ne eszelősen ess neki.
2017. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy pl. kérdezd meg az orvostól.
2017. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!