Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valahogy kiszáradt a péniszem,...

Valahogy kiszáradt a péniszem, ha kenek rá testápolót az működhet?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy betegség, mert egyértelműen látszódik, hogy ki van száradva, illetve az arcom is folyamatosan kenegetem, mert kiszárad nagyon erőteljesen.
2017. ápr. 2. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat vered. Közben is nevesítsd nyállal, vagy síkosítóval.
2017. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
58%
Elég folyadékot iszol naponta???
2017. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, ez lehetséges, mivel sajnálatos módon most lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak. A második válaszolónak: Igen, véleményem szerint nagyon sokat iszok, mindig van mellettem egy 2 literes víz akárhol vagyok.
2017. ápr. 2. 19:11
 4/6 RRR ***** válasza:
Mivel iszol és az arcod is szárad,nem csak a farkad, el kellene menned egy dokihoz,mert ez nem a szerelmi bánat jele(i)
2017. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ha nem fog elmúlni 1-2 héten belül akkor elmegyek, nem szárad ki olyan durván. Néha egy kicsit, aztán egyszer bekenem testápolóval és jó lesz.
2017. ápr. 2. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Higgy az elsőnek. napi 4-5 recskázás után ha szárazon csinálod akkor nagyon ki tud száradni, ihatsz akármennyit.

Használj síkosítót ha nem bírod ki. vagy recskázz kevesebbet.

2017. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!