Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Nektek mindig feláll...

Fiúk! Nektek mindig feláll reggel?

Figyelt kérdés

Minden reggel feláll a farkatok?

És ha feláll,hogy pisiltek?

És miért áll fel?



2017. ápr. 4. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Mindennek az oka a spontán merevedés, ami az úgynevezett REM fázisban (Rapid Eye Movement), vagyis az álomfázisban jelentkezik.


Ennek során a hímvessző új életre kel, felfrissül, a medence környéki véráramlásnak köszönhetően folyamatosan friss oxigén jut a hímtagba, és a merevedés arról tanúskodik, hogy az erekciós pályák és a szerv kitűnően működnek. Az erekció fiúmagzatoknál már a méhben is előfordul. Teljesen normális dolog, ha egy férfinak egy éjszaka többször is van merevedése, amiből nem is érzékelnek semmit, hiszen alszanak.

2017. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen szinte minden reggel.

Általában ülve mert nem tudom lenyomni és néha mellé ment. Amig nem pisilek addig a merevedésem se szünik meg.

Nem tudom miért áll fel de néha elég ciki. Pl nyáron táborba 8 fős szobában

14/f

2017. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig 17f
2017. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
30 körül már nem mindig, de 10en évesen igen. :) Ez a természetes. Pisiléssel elmúlik.
2017. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
A teli hólyag miatt :))
2017. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Reggelente mindig és nem okoz problémát a pisilés, akár áll akár nem.

Gondolom egészséges fiatal vagyok azért áll fel :D

2017. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig feláll és a reggeli merevedésnél lehet álló kukival pisilni simán.Ez nem felizgult állapot,olyankor is lehet de az már gyakorlat kérdése.A hogyanra a válasz hogy megvárjuk míg lekonyul,vagy ügyesen célzunk,esetleg beállunk zuhanyozni,ott nem baj hogy messzire megy..
2017. máj. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem minden reggel. Nekem kb hetente egyszer van, hogy álló répával ébredek. Nem hiszem hogy emiatt impotens lennék, mert amikor kell, mindig működik.

Simán lehet így is pisilni. Nem olyan kő kemény mint felizgulva, de nem is lóg kókadtan mint alap állapotban.

2018. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!