Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fecske, feszülős boxer, vagy...

Fecske, feszülős boxer, vagy laza boxer?

Figyelt kérdés
Én a fecskét szeretem, mivel kényelmes és kiemeli a szerszámom, ami lankadtan elég kicsi?
2017. ápr. 7. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A fecske és a laza boxer a legjobb egészségügyi szempontból, mivel a feszülős boxerek szoríthatják a heréket, ezzel hosszútávú viselés esetén kárt okozva bennük.
2017. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenfélét lehet olvasni az (esetleges) egészségügyi hatásokról. Amondó vagyok, hogy mindenki hordjon olyat, amiben a legkényelmesebben érzi magát. Én kamaszkoromban (rég volt) boxer jellegű, régi fazonú vászont használtam, mert anyám nem volt járatos a fiú/férfi fehérneműket illetően, ezért olyat vett nekünk is, mint amilyet apám hordott. Én már akkor is szenvedtem tőle, mert különösen nyáridőben az izzadtság a combomhoz tapasztotta a herezacskómat, ami iszonyúan kellemetlen volt (pedig akkor még a farmernadrág sem volt divatban). Én is a fecske típust kedvelem, ami megfelelően elválasztja egymástól az összetapadásra hajlamos testrészeket.
2017. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a feszülős boxer a kényelmes, a lazában semmi tartása, a fecskét meg túl szorosnak érzem... fecskét szinte már nem hordok, alváshoz viszont laza boxert veszek mindig.
2017. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Istenem, első, a fecske és a feszülős boxer ugyanannyira "szorítja" a heréket, mivel az egyetlen különbség köztük, hogy a boxernek van szára. És azért tettem idézőjelbe, hogy szorítja, mert ha megfelelő méretet veszel, akkor nem fogja szorítani. De miért is tenné, amikor semmi nincs a here részénél, ami szorít. Vegyél egyet és próbáld ki. Nem kell minden egészségügyi maszlagot elhinni.
2017. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell minden eü,maszlagot elhinni.Csak gondolkodjál logikusan .A természet miért pont kivűlre helyezte el a heréket ? De igy van ez az állat világban is .

Milyen gatyát hordtak őseink ? Igaz akkoriban nem is született ennyi nyomoronc gyerek .Huzzad csak fel a szerszámod ,mert még ott tartasz,hogy azt gondolod a nagysága a fontod .Mert ezzel lehet mások el

őtt kérkedni .Csak hogy ezt nem mindenki igy is gondolja .

A herék nagysága sokkal fontosabb ,csak hogy kicsit hátrébb kerűlt,ezeket nem lehet mutogatni .

Ha rám hallgatsz,azt csinálsz amit akarsz .

Mindenki saját sorsának a kovácsa .

2017. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem már csak feszülős bexereim vannak de azok nagyon kényelmesek. Régebben volt fecském is sokféle mintás azokat is szerettem de azokkal az volt a baj mikor kezdtem kinőni és merevedésem lett akkor fent mindig kijött egy kicsit és ez eléggé zavart, hogy mindig igazgatni kellett. Most nincs ilyen gondom. (13/f)
2017. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen feszes boxer.

A laza boxer nyáron pizsama, bár én inkább meztelen oldom meg.

A fecske volt barátnőim szerint borzasztóan néznek ki, én is ezen a véleményen vagyok.

A feszes boxer jól tartja a szerszámot, stílusban és anyagban is választhatsz, és nekem a legfontosabb, hogy nem szorítja le a férfiasságom, rásimul és kellő képpen mutatja a méretet és formát és hogyha feláll, akkor is rásimítja a combomra a falloszt, kilóg, de mégsem annyira feltűnő mintha fecskéből meredezne ki.

Szóval én a feszes boxert preferálom.

16/f

2017. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!