Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogadjam el, hogy a...

Hogyan fogadjam el, hogy a kis taknyos 13 éves öcsémnek nagyobb a farka mint nekem? 16/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen zavar, hogy neki nagyobb, míg nekem lankadtan 3-4 cm, állva 9-10? Tudom, hogy még nőhet, de már két éve semmit nem nőtt, szóval már nem is fog! Aztán sokkal izmosabb, mint én, amikor én heti kétszer kondizok, neki meg csak úgy nagyok az izmai! Hogyan fogadjam el??! És állandóan felvág, hogy nekem milyen kicsi a farkam, ha meg felpofozom, akkor én vagyok lecseszve!
2017. ápr. 7. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lol xd
2017. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, ennyi idősen nem fog nőni.
2017. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Erre te meg azt mondod hogy nekem nem farkam van hanem kéjrudam... ha érted a különbséget...
2017. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy tényleg vissza kéne állítani a sorkatonaságot...
2017. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja,ja ,vissza sorkatonasággal .Csakhogy akkor a vér is belétek fagyna .
2017. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Ész bontó,hogy már ilyen miatt is féltékeny vagy az öcsédre .Mi lesz majd később az anyagiak miatt .Aztán még fel is pofozod,ez mindent elmond rólad .Hát ezért van neked kicsi,mert irigy vagy az öcsédre .A sors keze van bent .
2017. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én azért megértem a kérdezőt,mert nagyon rossz érzés lehet ha testileg fejlettlen vagy a korodbeliekhez képest,eleve ez nagyon fusztráló és ha még heti,napi szinten aki elvileg a testvéred és el kellene fogadnia olyannak amilyen vagy állandóan ezt a fejedhez veri,beléd rúg.


Gondoljatok bele ha a saját családja nem fogadja el olyannak amilyen akkor tök idegenektől mit várjon.Most komolyan szégyelje magát a kérdező,meg érezze magát rosszul olyasmi miatt amiről nem tehet.A tesója folyton ezt érezteti veri.



Szemét öcséd van.Sajnos te más géneket örököltél,mint a tesód.


Az is lehet vérpéniszed van.(ez ernyedten felnőttek esetében is igen pici is lehet pl 3-6 cm,de mereven többszörösére nő pl.12-15 cm lesz/ez az átlag méret/).


A tesódnak meg lehet húspénisze van.(ez felnőteknél is ernyedten nagyobb,mutatosabb méret pl.10-12 cm,de ha feláll pàr cm-t nő pl 13-15 cm lesz.



Milyen magas vagy?Mikor kezdtél szőrösödni?Spermád van?Apud milyen magas?


Csak azért kérdezem mert vannak későnérők is,gyakran aki alacsonyak a korabeliekhez képest,később szőrösödnek(átlag 12-13 éves koruk elején),később lesz spermájuk,kisebb a nemiszervük de amint picit megnyúlnak utolérik a többieket de van hogy csak 15-16 éves koruk után következik be

2017. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamo77db ***** válasza:
Miért kell egy ilyen ostoba dolog miatt két testvérnek hadakozni? A tettlegességig menően? Ahelyett, hogy jó tesók lennétek és segítenétek egymást mindenben, amiben csak tudjátok? De kár a tini korotokat így leélni!
2017. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Simán nőhet még, amúgy meg nekem is nagyobb mint a batyamnak, ebben nincs semmi 17f
2017. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szamo77db ***** válasza:
58%
Úgy viselkedsz, mint egy irigy kisgyerek az óvodában. Őrület!
2017. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!