Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy összementek a...

Normális hogy összementek a heréim?

Figyelt kérdés
Krónikus prosztatagyulladásom van,járok orvoshoz,holnap megyek újra. Hetek óta érzek bennük fájdalmat,tegnap délután még rendben voltak,lefekvésnl vettem észre,hogy jóval kisebbek és puhák.. Ötlet,volt már ilyen vaakinek? Nagyon félek. 32 éves vagyok.
2017. ápr. 10. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A herék nem mennek össze,de keménységüket bármikor képesek megváltoztatni .A herék is olyanok,mint az anyajegyek,szemölcsök,külön életet élnek .Ettől független a fájdalmak más okból is lehetnek.Vagy csak oda sugárzik ki !
2017. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, puhább egyértelműen, lehet azért érzem kisebbnek. ELmentem vele orvoshoz, elképzelhetőnek tartja, h a tesztoszteronszintem esett le, így holnap ezt kivizsgálják. Jó lenne, ha ezzel megoldódna.
2017. ápr. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!