Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemibetegség? Mi a menete egy...

Nemibetegség? Mi a menete egy nemibetegség vizsgálat, bejelentkezés, ára, menete stb. Tegnap hülye voltam és stressz miatt nem gondolkoztam ezért egy útszéli lánnyal kiszívattam magam

Figyelt kérdés
, de gumiban, nem folyt rám a nyála, nem nyalt meg sehol,99% hogy nem kaptam el semmit, de mielőtt normális lányt kényeztetnék jó lenne tudni, hogy most vagy korábbról nem hozok valamit. Papolni nem kell, rengetegen natúr francia után se kapják el, nem viszket, nincs egó érzés, csak ha beképzelem.
2017. ápr. 10. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
BEUTALÓ KELL, HA VAN TBD, AKKOR JÓ.
2017. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmijen beutaló nem kell az ország egyetlen Tb -s nemi,és bőrgyógyász szakrendelésére sem .Legfeljebb időpont,de az sem mindenhol .Ha úgy gondolod keresd fel azt,ahova területileg tartozol .
2017. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. ápr. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!