Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 47 éves férjem elfárad szex...

47 éves férjem elfárad szex közben, után. Ezért akarhat csak 3 hetente szexelni?

Figyelt kérdés
Férfiak véleménye érdekelne. Dohányzik, 15 éves házasok vagyunk. Ha őt kérdezem mellé beszél. Megcsalásra gondoltam korábban a ritka szex miatt, vagy hogy megunt.
2017. ápr. 10. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

47 evesen a heti 3 igen jonak szamit, tekintve hogy sok 30as hazaspar havonta nem szexel ennyiszer :D

valoszinubb, h mar nem birja ugy erovel, mint korabban, foleg ha felesege hajtja, mint a lovat :P

szerintem nem csal meg, bar ezt csak te meg o tudhatjatok h van e ebben racio. ha meg azt hiszed h un, akkor dobd fel a szexet extrem helyekkel, ruhakkal, jatekokkkal.

2017. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi idősen még a heti egy sem mondható kevésnek.
2017. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem heti 3x, hanem 3 hetente, kedves első!


A megcsalást egy nő megérzi, hidd el. Mikortól kezdődött ritkulni az együttlétek száma?

2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj van Magyarországon, ha ennyien nem tudnak szöveget értelmezni. A hetente három es a három hetente nem ugyanaz, de aki nem érti, azzal nincs mit tenni.

Viszont kérdező mi nem tudhatjuk a kérdésedre a választ...

2017. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet. És ezt idegenek nem tudhatják.

- megcsalás

- megunt

- erekciós problémák (ez lehet akár egy gyógyszertől is, vérnyomás problémáktól, cukorbetegség miatt)

A lényeg, hogy bármi is az ok, őszintén meg kell beszélni, mert csak akkor lehet megoldani.

Ha már unalmas, akkor próbáljatok meg kizökken a hétköznapokból. Kettesben programot csinálni, amit mindketten élveztek. Töltsetek el együtt több minőségi időt, hogy intimebb legyen a légkör, ne olyan "lakótársas". Próbáljatok ki valami újat. Nem kell extrém dolgokra gondolni, de akár egy csinos ruha, akár egy másik helyszín, nem a hálószoba is lehet izgalmas.

Ha valami egészségi gondja van, azt pedig minél előbb ki kell vizsgáltatni, nem is elsősorban a szex miatt, hanem az egészsége miatt. Ismerek olyat, akinek így derült ki a cukorbetegsége.

2017. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy férfiak nehezen beszélnek ilyenről. Szóval próbálkozni kell, nem támadóan, nem mérgesen, hanem hogy lássa, hogy segítőkész vagy, nem csesztetni akarod.
2017. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

lelkileg túlterhelt.

egyszerűen elégedetlen önmagával (a munkahelyével, a munkájával, a keresetével, a szerepével, a teljesítményével, a lapos, egysíkú életével stb.).

magyarán elvesztette az önbizalmát, és önmaga előtt nem akar újabb kudarcokat megélni, így kerül minden olyan szituációt, ami ahhoz vezethet (pl. a szexet).

valószínűleg nagyon szeret téged, és nem akar elveszteni azzal, hogy sűrűn rossz teljesítményt nyújt az ágyban (pedig hosszú távon pont így teszi azt).

ha én 47 éves férfiként félrelépnék, valószínűleg otthon még többet szexelnék, hogy még a megcsalás látszatát is elkerüljem...

2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Neki kevés a szex igénye,neked meg sok lehet .

Elfárad szex közben ? Fogalmad van mekkora energiára van szüksége egy férfinak .Tudod mit jelent csak a merevedés fenntartása .Meg még rád is figyeljen.A test alkatáról nem irtál.Gondolom nem 70kg lehet."Dolgozz" meg a jóért.

Akkor majd te is elfáradsz.

2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
bocsi bocsi, 1. vagyok, kicsit felre olvastam a kerdest. mentsegemre szoljon, hogy..... :D nem tudom. bocsanat, tenyleg.
2017. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

50 felé azért már a kor is közrejátszhat.


De hát mi honnét is tudnánk mi van?

2017. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!