Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már nagyon rossz az ízületem...

Már nagyon rossz az ízületem vagy még tudok vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

sokszor ropog a mellkasom akár egy-egy nyújtózkodástól, de van olyan hogy sétálok és elkezd ropogni. (Kezeimet, és gerincemet,nyakamat sokszor ropogtatom, ha ez fontos, tudom az ízületeknek nem tesz jót, de már túlságosan rászoktam, pedig néha már a nyakam is fáj, a kezeimen az ízületek már

ENYHÉN deformáltak, egyik ujjamon a bütyök meg is van dagadva(bár az lehet egy kézilabda gyakorlat miatt, amikor belenyúltam a labdába, bár ez már volt fél éve is), és a jobb kezemen a csuklócsont olyan mintha meg lenne dagadva, gerincferdülésem szintén van, de az kicsi.)


18/F


2017. ápr. 15. 22:39
 1/2 anonim válasza:

Mintha magamat írtam volna le, csak már 23 vagyok. Nekem kb. 10 éves koromtól kezdtek ropogni, először az ujjaimat ropogtattam, aztán a nyakam, gerincem, lábujjaim, térdem, combom, könyököm, és nyáron lesz fél éve hogy a szegycsontom is elkezdett ropogni. Legutóbbi nagyon kellemetlen, augusztus óta 3-4-szer volt olyan hogy annyira szúrt hogy alig bírtam mozogni, majd helyrejött. Eleinte még sdirekt csináltam, de a könyököm, combom már magától is kiroppan.

Sokan mondják hogy ez rászokás, nem tudom mi az igazság. Most már úgy érzem bárcsak ne ilyen lenne, mégha piszok jó érzés is kiroppantani, de a roppanás után kerülnek olyan helyzetbe a dolgok, mintha az lenne a "normál alapállapot". Én tervezek menni orvozhoz, a mellkasomat nem ártana megröntgeneztetni, de nincs ötletem hogy mit lehetne tenni sajnos.

2017. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felhívnám a figyelmed, hogy léteznek orvosok, akik ilyesmivel foglalkoznak. Csak rád várnak.
2017. ápr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!