Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen fertőzés lehet,...

Ez milyen fertőzés lehet, hogy nem akar elmúlni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2,5 hónapja voltam bőrgyógyászaton, mert a nemi szervem bevörösödött (férfi vagyok). Kaptam rá gyógyszertárban kikevert krémet, valamilyen gombaölőt, de nem igazán használt 2 hét használat után sem. Visszamentem 1 hónapja, akkor már égett a húgycsövem és a hólyagom is. Kaptam Sumamed nevezetű antibiotikumot, 2 dobozzal. 2 tablettát kellett bevennem egyszerre, rá 8 napra még 2 darabot. A belső égő fájdalmak elmúltak, a vörös gyulladt rész viszont nem. Az elmúlt pár napban visszatért a belső égő fájdalom is. Legutóbbi vizsgálatkor kértem időpontot, de csak május közepére kaptam, és eléggé aggódom, hogy mi lehet ez.

Volt valakinek ehhez hasonló panasza már?



2017. ápr. 18. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Élsz nemi életet? A kezelés alatt éltél nemi életet?

Kenetet vett az orvos, hogy pontosan milyen fertőzésed van? Gombás vagy bakteriális vagy kevert vagy más?

2017. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
79%
Én még nem jártam így szerencsére. Azt mondom, fordulj a háziorvosodhoz, mondd el neki a helyzetet és kérj tőle sürgősségi beutalót. Nekem is adtak ilyet egyszer, mert úgy nézett ki, hogy kiújult a vesekövem. Regisztrálás után kb. 10-15 perccel már hívtak is be. Ne engedd magad lerázni, könnyű annak, akinek nincs semmi baja!
2017. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy valami lemaradt.

Hosszabb ideje nincs barátnőm, így nem éltem nemi életet sem mostanában, sem a betegség kezdete előtti időszakban. Kenetet vett, nehéz lenne elfelejteni azt az érzést sajnos. Az eredményt még nem tudom, mert nálunk csak úgy lehet bejutni rendelésre, ha időpontot kér az ember, és én május közepére kaptam. Ma úgyis estig van rendelés, odamegyek majd, hátha soron kívül fogadnak.

Abban a hitben voltam, hogy ettől a Sumamedtől helyrejön. Igazából az zavar csak, hogy még 1 hónapot kellene várnom az időpont szerint, az meg azért mégiscsak rengeteg idő. Sajna maszekoknál is ekkora a lista. :/

2017. ápr. 18. 13:23
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Köszi, ez a beutalós történet eddig eszembe sem jutott. Ha ma nem fogadnak, akkor holnap kérek a dokimtól.
2017. ápr. 18. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a rendelőt, vagy akár az orvos közvetlenül, ha lehet, és mondd el, hogy fájdalmaid vannak, és nem tudsz 1 hónapig várni.

Nálunk van olyan lehetőség, hogy odamész az ambuláns rendelésre, akkor aznap ellátnak, csak végig kell várni a sort.

Szóval mindenképpen hívd fel őket és kérdezd meg, hogy milyen lehetőségeid vannak, ha sürgős az eset.

Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de a mi városunkban pl. van több olyan szakrendelés is, ami több helyen is. Én is jártam már úgy, hogy egy fájdalmas problémával két hétre később kaptam időpontot. Kérdeztem, hogy akkor mit tegyek. Mondták, hogy hívjam fel a másik rendelőintézetet, ott másnapra volt időpont. Illetve nálunk van minden szakrendelésnek egy héten egyszer hosszított rendelési ideje, este hétig lehet menni. Olyankor már alig van valaki, így várni sem kell sokat.

2017. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálunk minden szakrendelés a kórházban van, kivéve a házi orvosokat. Régebben volt többféle bőrgyógyászat is, de orvoshiány miatt jelenleg csak 1 működik, így az egész város oda iratkozik fel, ha baja van. Ma este mindenképpen odamegyek, ha jól emlékszem úgyis 6-ig vagy fél 7-ig van rendelési idő.

Sajnos ez a bőrgyógyászati rendelés nem olyan, hogy le lehet ülni, és várni, itt mindenképpen rendelkezni kell időponttal. Múltkor már urológiára ültem be, akkor is fájt mindenem, mert ott sorban megy a betegek ellátása, és csak várni kell.

2017. ápr. 18. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Tb -sen mindenki oda mehet ahova tartozik területileg .

Nem lehet csak úgy kolbászolni egyik helyről a másikra .

Sajnos oda kell visszamenni ahol voltál már .Mivel ez a betegség még nem lett kikezelve,nem egy új betegnek számitasz.A betegfelvevő azt mondja,ha nem tud az napra időpontot adni,beszélj az orvossal .Nem fog elutasitani .

Telefonon közölnek veled 1 magán rendelési időpontot .

2017. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!