Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan, mi módon tudja az...

Hogyan, mi módon tudja az ember leborotválni, az ágyékáról és annak környékéről a szőrt?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam borotvával már korábban, de nem tudom a módját. Gondolom, nem úgy tisztogatható meg, mint amikor az arcát borotválja az ember, tehát nem kensz rá habot, meg ilyenek. Akinek van tapasztalata, megoszthatná.


22/F



2017. ápr. 19. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Te tényleg ennyire életképtelen vagy????


Fogsz egy 50 Ft-os borotvát, azt elkezded borotválni, ennyi! Elég a tusfürdő is!

2017. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
A maiakban tényleg nincs annyi, hogy "csak úgy" elkezdené leborotválni amit le kell?? Ehhez is már INTERNET kell??? Pofám leszakad, komolyan!
2017. ápr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

De kenhetsz rá habot, miért ne lehetne? Amúgy pasiknak nagyon rosszul áll, ha a farkukat teljesen simára borotválják. Inkább a szőr hosszát kell visszavenni, pl szakállnyíróval (sajáttal, nem máséval...)


Amúgy tök ugyanúgy kell borotválni mindent, szóval nem értem a kérdést ilyen szempontból.

2017. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Kenek rá habot, van mikor 2*3*is újra kell kenni, a zacsit nehéz borotválni, azt meg szoktam markolni, kifeszítem a bőrt egyenesre, aztán úgy borotválom...

Amúgy fájdalmas, de gyanta jobb... szinte bármelyik kozmetikus megcsinállja és valljuk be van egy kis huncutság benne, mikor egy idegen csaj fogdossa és gyantázza a brét :P

2017. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
29%
Én nem csinálnám a helyedben!
2017. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-esnek köszönöm, aki tényleg a kérdésre válaszolt. Többieknek meg üzenem, hogy már próbálkoztam a dologgal, csak épp megvágtam magam anno. A gyakorikérdések.hu meg pont arra való, hogy az ember név nélkül feltegye a leggázabb kérdéseket.
2017. ápr. 19. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Hàt elég gàz aki kozmetikhshoz megy vele egy férfi màr bocs.Nem is férfi.Férfi akkor menjek kozmetikushoz ha probléma van a bőrével.A csajok is el tudják magukat rendezni otthon.A csupasz pénisz alapból férfiatlan làtvány.Vàgd fazonra,rövidre a szőrt ha zavar
2017. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A feleségem nem szop szőrös f@$zt... inentől kezdve más véleménye pont nem érdekel...
2017. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt szebben is leírhattad volna,màrcsak a feleségedre gondolva,biztos ennél többet érdemel és ér.
2017. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!