Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy kell borotválni a fanszőr...

Hogy kell borotválni a fanszőrzetet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és tegnap elsőre életemben leborotváltam.

Most rövid és olyan mint a rövid haj nagyon szúr.

Mit csináltam rosszul?

Tanácsok a szúrás ellen?



2017. ápr. 19. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem a szőr irányának ellentétesen szedted le. Illetve a borotva sajnos a tövénél vágja el, úgyhogy egyáltalán nem tartós, gyakorlatilag 2-3 nap után már szúr.

Max. 1-2 napig sima, utána már szúr.

2017. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Én csak annyit tudok segíteni , hogy a szúrást majd megszokod, nekem is így volt , meg ki is vörösödött. Bekentem egy jó kis testápolóval és a pirosság is elmúlt.

A szúrást én pár alkalom után megszoktam.

2017. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

én a magam részéről hülyeségnek tartom, egy az hogy nagyon macerás a másik meg hogy egészségtelen is, én a gépre szavazok, beállítod nullásra, ott aztán nem vágod el magad, seperc alatt megvan. Borotválni alig alig bortováltam.

24 F

2017. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
64%
Sehogy nem kell borotválni!
2017. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Sehogyan.Totál férfiatlan látvány,értelmetlen is hisz másnapra bújik is elő a szőr és ki is pattoghatsz,a szőrtüsző is begyulladhat.


Ha sok és túl dús a szőröd elég csak ha ollóval rövidebbre,fazonra vágod a szőröd

2017. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!