Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves srác vagyok, és a...

13 éves srác vagyok, és a péniszem felett egy kicsivel egy ilyen dudor (gumos izé :/) jött létre. Ez 2 napja, és fáj és néha pontosabban fogalmazva mintha húzódna pl: amikor leülök. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi lehet, és azt se, hogy mit csináljak ezért kérem a. segítségeteket.Szüleimnek még nem mondtam el, de ha.így folytatódik muszály lesz. Szerintetek?

2017. ápr. 22. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A peniszed felett hol? A makkodnal? A tovenel? Oldalt a tovenel?


Ha a bor faj akkor lehet hogy szortuszo begyulladt pattanas szeru valami ami melyen van.


De lagyek serv is lehet.

2017. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, ha elmondod nekik. Már csak azért is, mert a "gumós izé" - valahol a péniszed felett egy kicsivel - elég meghatározhatatlan helyen lévő meghatározhatatlan valami. Az se érthető, hogy hol van pontosan, meg az se, hogy miféle dudor ez.
2017. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közvetlen a pénisz felett van egy kicsivel, és kiemelkedő durod, vagy mi. (Vöröses szinű)
2017. ápr. 22. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel most pont ugyanannyit tudunk, mint amikor a kérdést kiírtad.
2017. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a dudor a szőrös területen van? Valószínű szőrtüsző, vagy faggyúmirigy gyulladhatott be. Ne piszkáld! Napokon belül kinyomható lesz. Ha kinyomod fertőtlenítsd!
2017. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló olyan mint egy pattanás csak nagyobb. Eléggé fájt és kb 1 hétig volt. Én nem mertem kinyomni mert nagyon fájt mikor hozzá értem. Szüleimnek se szoltam,de végül magátol el mult és azóta nem volt ilyen [14/f]
2017. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Gyűlölök orvoshoz járni, együtt érzek veled. Mégis azt mondom neked, fordulj orvoshoz. Ne találgassunk itt, ennek semmi értelme!
2017. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!