Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aránytalanul nagy a farkam? 13/F

Aránytalanul nagy a farkam? 13/F

Figyelt kérdés
Lankadtan 13, erekció közben 15 cm. Testmagasságom 157 cm. Ez eléggé zavaró, mivel nem vehetek fel szűk nadrágot, se szűk alsógatyát, mivel mindenki ezzel csesztet. Már megállt a növésben a péniszem? Vagy jó dolog, ha nagy? Azt olvastam, hogy a nőknek kellemetlen 18 cm felett. Ha magasabb leszek, akkor nem lesz ennyire kényelmetlen? Kinek hogy van/volt ez?
2017. ápr. 26. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A 15 cm pont tökéletes lesz később hidd el. Az nem túl szerencsés, hogy húspéniszed van, azaz alapból ekkora és csak kicsit nő meg merevedéskor, hisz így mindig "útban" van, bár lehet később ez egyes csajoknál be fog jönni. De nincs egyébként probléma veled
2017. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
hú de szar érzés, h azzal "csesztetnek" h nagy a farkad :)
2017. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már nem fog jelentősen nőni. Mire teljesen kifejlődsz és eléred a végleges magasságodat is, arányosabb lesz a tested, ne aggódj!
2017. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld, hogy azzal csesztetnek, hogy mutáns vagyok, meg mit dicsekszem, amikor direkt elfordulva öltözök! Szerintem téged is zavarna
2017. ápr. 26. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért piszkálnak, mert felkelted magadra a figyelmet azzal, hogy nagyon igyekszel eltakarni magad?
2017. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak irigyek rád,hogy neked nagy van,nem.puci mütyürke.


Lehet màr elérted a véleges méreted.Korodhoz képest viszont picit alacsony vagy,és ritka aki a te korodban alacsony hogy nagy legyen neki,pont ők szoktak.panaszkodni hogy pici van nekik a többiekhez képest.


Apukád milyen magas?Olyan magasra vagy még magasabbra simán megnőhetsz,mint ő.Sok fiú 14 évesen màr 170 cm magasra vagy magasabbra is megnyúlik.


Az sokal cikibb (meg rjtka is)amikor valakinek meg vérpénisze van és felnőttmént is ernyedten igen picurka.


Csak féltékenyek

2017. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Serdülsz és ezért aránytalan a tested, túl nagy a péniszed a golyóid, de aztán ez helyre fog állni pár éven belül amikor megnősz. A péniszed meg akkora lesz amekkorára a génjeid meghatározzák, nem tudod befolyásolni, ezért kár emiatt aggódni.

A csesztetéstmeg ne vedd fel, a többiek is szeretnének akkorát amekkora neked van, valahogy fel kell dolgozniuk.

2017. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam amit írtál. Ne fordulj el, ne szégyelld, legyél rá büszke! Semmi szégyellni való nincs benne és pont azért csesztetnek mert szégyelled. Amikor valaki beszól, kérdezd meg, hogy szeretnél te is ekkorát, igaz, az 5 centid helyett? Ha többiek nevrtnek, nyert ügyed van.
2017. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem se zavar a méterem én 13 évesen 171 centi vagyok és 18 centis a farkam engem meg sem cikiznek hanem imádnak a lanyok az egesz iskolában foleg ha olyan nadragot veszek fel
2017. nov. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
Hagyjuk már abba ezt a témát!
2019. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!