Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A farkamról valamikor lejön...

A farkamról valamikor lejön állva a bőr valamikor nem tegnap lebírtam húzni állva teljesen a makkomról most kb a feléig jön fel, kiskoromban anyumék felrántották mondták is?

Figyelt kérdés
Meleg vízben szoktam húzogatni mivel eddig szinte semennyire sem jött le és csak fájt, az akkor jót jelent hogy egyre jobban jön le?

2017. ápr. 29. 14:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Oda a vastaghoz nem kérdőjelet akartam de kérte az oldal!
2017. ápr. 29. 14:30
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen az hogy jön le az jót jelent. Nekem annó kamillás vízben próbáltuk hogy feljöjjön de végül az orvos rántotta fel.
2017. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg egy helyesírási szótárt nem rántanál fel, hogy értelmezni lehessen ezt az őrült problémát?
2017. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, anyum nem tud róla úgy csinálom ezért is gondoskodom magamról.
2017. ápr. 29. 14:39
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Hol találtál hibát Mrs. Nyelvtantanár. ;)
2017. ápr. 29. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Namost ezt nem értem. Akkor most lejön vagy nem? Vagy mennyire?
2017. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

A 3-asnak nem a helyesírással van gondja,rosszul írta.Hanem azzal,hogy totál sikerült egybe,majdnem tagolás nélkül leírni az első mondatot.Nekem is kétszer kellett átolvasnom,hogy rájöjjek,hogy hol fejezed be a gondolatmeneteidet.


Amúgy igen,jó jel,egyre tágabb a fitymád.

2017. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem nyelvtanóra van.Egybe írva is értelmezni lehet mit írt.


És igen az jót jelent hogy most màr le tudod húzni.Óvatosan továbbra is tornáztasd a fitymád

2017. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pptomi válasza:
Igen, jót jelent. Nem szabad elhanyagolni, már csak a higiénia miatt sem, meg azért sem, mert lehet belőle fitymaszűkület is, ami fájni fog, ha dokinak kell megoldania.
2017. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyi a baj hogy hiányoztál nyelvtan óráról amikor a központozást tanultátok vagy nem figyeltél oda amikor kellett volna pedig mondták.
2017. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!