Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja a herefájdalmam?

Mi okozhatja a herefájdalmam?

Figyelt kérdés

Nos, kezdem azzal hogy hajlamos vagyok betegségeket bebeszélni magamnak. Tehát, belevágok. Par hete vettem olyat észre, mintha fájna a herém. Tompa fajdalmat érzek. Csomó nincs rajta (csak az ondóvezetek bemeneti nyilasanal erzem a kis tűhegyni apró pici kis csomócskát), nem duzzadtak meg a heréim, nincs víz a herezacskóban. Szoktam érezni, hogy fáj a lágyékom, es mintha onnan sugározna ki. Vándorló fájdalmat érzek, egyszer a jobb egyszer a bal herém. Volt mar olyan is, hogy a mellékherémet éreztem. Múlt héten elmúlt a fájdalom, mintha elvágták volna, de tegnap vártam a buszt es elkezdett pörögni az agyam ("Héj fájni kéne a herednek). Es azota megint érzek valami furcs a érzést. Egesz nap csak az jár a fejemben, hogy uuuu faj a herem, hererákos vagyok. Amikor elterelem a gondolataimat akkor érdekes módon nem fáj. Hererákra szerintem 0 az esélyem. Egészséges életet élek (kondizok, gyúrok), a csaladunkbol senki nem volt rákos, nem érte trauma a herémet.


Nagyon arra gondolok, hogy bebeszélem magamnak es közbe baj sincsen a heréimmel. Kezdek megbolondulni. 18/F



2017. máj. 3. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez valószínüleg hereviszér lesz.

Érdemes lenne orvoshoz menned!


Milyen magas vagy, és hány kiló?

2017. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
190 centi 73 kg
2017. máj. 3. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább be beszéled magadnak,és ilyenkor valóban lehet fájdalmat is érezni .Súlynak ,magasságnak ehhez abszolút semmi köze .
2017. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ez valószínüleg hereviszér lesz."


És ezt mégis melyik tünetéből állapította meg, kedves doktor úr? Táv ultrahangot is elvégzett? No offense.


Hereviszért csak akkor fognak megállapítani, és csak akkor ha ultrahanggal vizsgálják, kivétel, ha már nagyon durva stádiumban van, de azt észrevennéd....


Esetleg nem hordasz szűk nadrágokat? Alsógatyát? Farmert. Attól is lehet. Sőt még attól is, hogy piszkálgatod, hogy mi lehet. Azt nem kell piszkálni.., ha piszkálod persze, hogy fáj. Havonta kéthavonta körbenézegeted (önvizsgálat) fürdésnél és annyi.


Hereráknál göböt érzel a here felszínén, ha nincs ilyen nincs para.


Szerintem túl sokat rágódsz rajta és ez is egy probléma. De ha meg akarsz nyugodni akkor nyugodtan menj el egy urológushoz, ha van valami úgy is mondja. :)

2017. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tompa fájdalom a lagyéknál az általában a viszér tünete szokott lenni, mivel nekem is az van emiatt írtam azt hogy hereviszér. Ráadásul magas és vékony testalkatú, emiatt sajnos nagyobb az esélye a viszérre. De mivel nem vagyok orvos ezért csak tipp.

De ha úgy érzed hogy gond van akkor orvoshoz kéne menned, és kiderül ha gond van, ha nincs akkor megnyugodsz!

2017. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húha. Elég sok problémát tudok felsorolni aminek a tünete lágyéki fájdalom. Azért mert neked visszered van és van ott fájdalmad nem jelenti, hogy ez egy olyan speciális tünet ami csak arra vonatkozik. Amúgy meg, ha már fájdalmad van a visszérnél kedves válaszoló akkor műtétet javaslok. Kezdő stádiumban nincs fájdalom, gondolom a zacskóban már láthatóak elég jól.
2017. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Állandó izomlázat érzek a combomba, lehet az sugárzik at. Amugy a visszert lehet itthon kezelni?
2017. máj. 4. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet otthon viszeret kezelni.

De menjél orvoshoz és akkor kiderül, hogy mi a baj! Nem félj menni, nem ciki!!!

2017. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!