Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér darabok a péniszen. Smegma?

Fehér darabok a péniszen. Smegma?

Figyelt kérdés
A páromnak enyhe fitymaszűkülete van, tehát csak félig tudja hátrahúzni a fitymáját, ami szeretkezésnél néha fájdalmat is okoz neki. Mondtam neki, hogy amikor együtt vagyunk, néha fehéres világos sárgás daraabok jelennek meg a péniszén. Elment orvoshoz, ő azt mondta, minden rendben, és a párom is azt mondta, rendesen tud mosakodni. Mikor később előjött a téma, megmutatta, hogy mosakszik, és kicsit jobban, de még mindig nem teljesen tudta visszahúzni a fitymáját. Mondtam neki, hogy próbálja meg teljesen, mert szerintem smegma. Ő ezt rossz néven vette, és azt gondolja, hogy tiszátalannak tartom. Mondta, hogy eddig semmi problémája nem volt vele, és az előző barátnői sem említették. Én reagálom túl? Össze is vesztünk, pedig nagyon finoman, és szépen kértem, hogy mossa meg a makk tövét is. Senki nem mondta kiskorában, hogy teljesen hátra kell húzni, és eddig úgy élt, hogy helyesen csinálja. Szerintem meg mindkettőnk egészsége érdekében meg kell ezt oldani. Mi a véleményetek? És mit mondjak neki, hogy ne érezze magát vérig sértve? És ne gondolja azt, hogy nagyok az igényeim?!

2017. máj. 4. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja hátrahúzni teljesen akkor nem fogja tudni mosni a makk alatt. Ezzel valamit kezdeni kell.
2017. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyél erélyesebb és mond meg neki hogy vagy meg műtteti vagy vége. Ilyen idétlen , tudatlan nem lehet valaki hogy még fáj is neki és nem tesz érte.

Bocs, de akkor nincs szex?

2017. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. És rohadt büdös tud lenni. A férjed csak nem vallási okokból nem akarja megműttetni?
2018. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!